Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Гэсгээх эд ангиуд Хөргөлтийн нэгж Хоолойн халаагч |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. |
| Дүрс | шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэй гэх мэт. |
| Усан дахь эсэргүүцэлтэй хүчдэл | 2,000V/мин (хэвийн усны температур) |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Гэсгээх халаалтын элемент |
| Хоолойн урт | 300-7500мм |
| Хар тугалган утасны урт | 700-1000мм (захиалгат) |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Терминалын төрөл | Захиалгат |
| ньхөргөлтийн нэгж хоолой хэлбэрийн халаагчАгаар хөргөгч болон хөлдөөгч/хөргөгчний гэсгээлтэд ашиглагддаг бөгөөд хоолойн урт нь таны агаар хөргөгчийн хэмжээтэй тохирч өөрчлөгддөг бөгөөд манай бүх гэсгээлтийн халаагуурыг шаардлагатай бол өөрчилж болно. ньХүйтэн өрөөний гэсгээх халаагчийн хоолойДиаметрийг 6.5мм, 8.0мм болон 10.7мм болгож болох бөгөөд хэлбэр, хэмжээг үйлчлүүлэгчийн шаардлагаар өөрчилж болно.гэсгээх халаагуурХоолойг 6.3 мм-ийн терминал эсвэл эмэгтэй/эрэгтэй терминал гэх мэт терминал дээр нэмж болно. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Үндсэн бүрэлдэхүүн хэсгүүдхоолой хэлбэрийн халаагуурыг гэсгээхнь өөрчлөгдсөн магнийн ислийн нунтаг, зэвэрдэггүй ган хоолой, цахилгаан соронзон хайлшин утас юм. Магнийн ислийн нунтаг нь зэвэрдэггүй ган хоолойн дунд хэсэгт тэнхлэгийн дагуу тархсан цахилгаан халаалтын утасны үлдсэн зайг дүүргэсэн бөгөөд дулаан дамжуулалт болон дулаалга сайтай. Ихэнхдээ цоргоны хоёр үзүүрт силикон эсвэл керамик жийргэвч ашигладаг. Хэрэглээний хэрэгцээнээс хамааранхөргөгчний гэсгээх халаагуурхоолойг янз бүрийн хэлбэртэй болгож нугалж болно. Энэ нь хөнгөн бөгөөд суурилуулах, задлахад хялбар. Өндөр түвшний автоматжуулалттай тулхүйтэн өрөөний халаалтын хоолойүйлчлүүлэгч бүрийн хэрэгцээнд тохируулан өөрчилж болно. Цаашилбал, боловсруулалтын явцад хөлдөөгчийн гэсгээх халаалтын хоолойд өндөр температурт магнийн ислийн нунтаг нэмсэн нь хоолойг цахилгаанаар халаах үед гадаргуугийн дулаалгыг цэнэглэхээс сэргийлсэн.
Агаар хөргөгч загварт зориулсан гэсгээх халаагуур
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
ньгэсгээх халаалтын хоолойурт хугацааны ашиглалтын хугацаатай, сайн дулаалгатай, усны хамгаалалттай. Гаднах хоолойн материал нь ихэвчлэн 304 зэвэрдэггүй гангаар хийгдсэн, зэврэлтэнд сайн тэсвэртэй, тогтвортой ажиллагаатай, өндөр цахилгаан үзүүлэлттэй, хэт ачааллын багтаамжтай, бага алдагдалтай, хөргөгч, хөргөгч, хөлдөөгч болон бусад хөргөлтийн тоног төхөөрөмжийн гэсгээлтэд тохиромжтой.гэсгээх халаалтын хоолойХүйтэн болон нойтон ажлын орчинд битүүмжлэх шинж чанарыг харгалзан үздэг. Хөлдөөх төхөөрөмжийн хэвийн ашиглалтыг хангахын тулд агшилтын хувьд резинэн даралтын битүүмжлэл эсвэл давхар ханатай дулаан агшилтын хоолойг ашигладаг.
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














