Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | GL сүлжмэл халаалтын утас үйлдвэрийн гэсгээх эд ангиуд |
| Дулаан тусгаарлагч материал | Силикон резин |
| Утасны диаметр | 2.5мм, 3.0мм, 4.0мм гэх мэт. |
| Халаалтын урт | захиалгат |
| Хар тугалган утасны урт | 1000мм, эсвэл захиалгаар |
| Өнгө | цагаан, улаан, шар гэх мэт. |
| Захиалга | 100 ширхэг |
| Усан дахь эсэргүүцэлтэй хүчдэл | 2,000V/мин (хэвийн усны температур) |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | гэсгээх халаалтын утас |
| Гэрчилгээ | CE |
| Багц | нэг халаагууртай нэг уут |
| JINGWEI халаагуур ньсүлжмэл халаалтын утас үйлдвэрЗураг дээрх бүтээгдэхүүний утасны диаметр нь 3.0 мм бөгөөд шилэн хөвөн сүлжихтэй, утас халаагчийн урт болон хүчийг үйлчлүүлэгчийн шаардлагаар өөрчилж болно, хар тугалган утасны урт нь 1000 мм. Утасны диаметрийг 2.5 мм, 3.0 мм, 3.5 мм, 4.0 мм гэж сонгож болно. Утасны гадаргууг хөнгөн цагаан эсвэл зэвэрдэггүй гангаар сүлжсэн байж болно. ньгэсгээх утас халаагчХар тугалган утсан холбогчтой халаалтын хэсгийг резинэн толгой эсвэл давхар ханатай агших хоолойгоор битүүмжилж болох бөгөөд та өөрийн хэрэглээний хэрэгцээнд нийцүүлэн сонгож болно. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Сүлжмэл халаалтын утасШилэн шилэн сүлжих давхарга, хөнгөн цагаан сүлжих давхарга, зэвэрдэггүй ган сүлжих давхарга нэмэх анхны силикон резинэн халаалтын утсанд суурилсан, жигд температур, өндөр дулааны үр ашиг, голчлон хайлшин халаалтын утас болон силикон резинэн өндөр температурын ирмэгийн битүүмжлэлийн даавуугаар хийгдсэн. Силикон халаалтын утас нь хурдан халаалтын хурд, жигд температур, өндөр дулааны үр ашиг, сайн бат бөх чанар зэрэг шинж чанартай. Шилэн шилэн утсыг эсэргүүцлийн хайлшин утас эсвэл ганц (олон) эсэргүүцлийн хайлшин утсаар гол утсаар ороож, гадна давхаргыг силикон / PVC ирмэгийн халаалтын утсаар бүрсэн. Силикон халаалтын утас нь маш сайн дулааны эсэргүүцэлтэй. Үүнийг 150°C-д удаан хугацаагаар ашиглах боломжтой бөгөөд гүйцэтгэлийн өөрчлөлт бараг байхгүй. Үүнийг 200℃-д 10,000 цагийн турш тасралтгүй ашиглах боломжтой. Нойтон болон тэсрэх бус хий байгаа тохиолдолд үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийн хоолой, сав, цамхаг, савыг халаах, холих, дулаалгыг халаах хэсгийн гадаргуу дээр шууд ороож болно.
Бүтээгдэхүүний онцлог
1. Халаалтын утасны материал: Константан, Константан, цайрын цагаан зэс, никель-хром эсвэл зэс-никель хайлш;
2. Халуун утасны бүтэц: силикон нэг цөмт халуун утас, силикон олон цөмт халуун утас, силикон нэг цөмт спираль халуун утас;
3. Халуун утсыг дотоод ороомгийн үйл явц: халаалтын утсыг шилэн ширхэгт ороосон;
4. Бүтээгдэхүүний туршилтын стандартууд: халуун утсанд зориулсан UL758 холбогдох стандартууд;
5. Бүтээгдэхүүний нугалах туршилт: 5000-аас дээш удаа, хэвийн бус байдал байхгүй (UL, IEC туршилтын стандартын дагуу туршилт);
6. Бүтээгдэхүүний ороомгийн туршилт: 25,000-аас дээш удаа, хэвийн бус зүйл байхгүй (UL, IEC туршилтын стандартын дагуу туршилт).
Үйлдвэрийн зураг
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














