Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | 6.5 мм диаметртэй зуухны халаалтын элемент |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. |
| Дүрс | шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэй гэх мэт. |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Зуухны халаалтын элемент |
| Хоолойн урт | 300-7500мм |
| Дүрс | захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Терминалын төрөл | Захиалгат |
| нь6.5 мм диаметртэй зуухны халаалтын элементбогино долгионы зуух, зуух, цахилгаан мах шарах зууханд ашиглагддаг. Зуухны халаагчийн хэлбэрийг үйлчлүүлэгчийн зураг эсвэл дээжийн дагуу өөрчилж болно. Хоолойн диаметрийг 6.5мм, 8.0мм эсвэл 10.7мм гэж сонгож болно. JINGWEI HEATER нь мэргэжлийн халаалтын хоолойн үйлдвэр бөгөөд хүчдэл ба хүчийг ...зуухны халаалтын элементШаардлагатай бол өөрчилж болно. Зуухны халаалтын элементийн хоолойг халаах боломжтой бөгөөд халаасны дараа хоолойн өнгө нь хар ногоон өнгөтэй болно. Бидэнд олон төрлийн терминалын загварууд байдаг бөгөөд хэрэв та терминал нэмэх шаардлагатай бол эхлээд бидэнд загварын дугаараа илгээх хэрэгтэй. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Зуухны халаалтын элементүүд нь ихэвчлэн дөрвөн төрөлтэй байдаг: зэвэрдэггүй ган халаалтын хоолой, кварц хоолой, галоген хоолой, хэт улаан туяаны халаалтын хоолой. Одоо бид зэвэрдэггүй ган зуухны халаалтын хоолойг үйлдвэрлэж байна. Энэ нь зууханд дулааныг жигд хуваарилахын тулд өндөр чанартай никель-хромын утас ашигладаг. Дотоод дулаалга нь хамгийн сайн дулаан дамжуулалт болон тусгаарлагчийн эсэргүүцлийг хангахын тулд өндөр цэвэршилттэй А ангиллын магнийн ислийг ашигладаг. Зуухны халаалтын элементийг агаарт халааж, дараа нь зуухны халаалтын элементийг хамгийн өндөр стандартын дагуу зохион бүтээнэ.
Бүтээгдэхүүний онцлогууд
1. Бага MOQ: Энэ нь таны сурталчилгааны бизнесийг маш сайн хангаж чадна.
2. OEM хүлээн зөвшөөрөгдсөн: Та бидэнд зураг зурах боломжтой л бол бид таны ямар ч загварыг гаргаж чадна.
3. Сайн үйлчилгээ: Бид үйлчлүүлэгчдээ найз шигээ харьцдаг.
4. Сайн чанар: Бид чанарын хяналтын хатуу системтэй. Гадаадын зах зээл дээр сайн нэр хүндтэй.
5. Хурдан ба хямд хүргэлт: Бид экспедитороос их хэмжээний хөнгөлөлт эдэлдэг (Урт гэрээ).
Зуухны халаалтын элемент нь 6 хоолой, 4 хоолойтой боловч 4 хоолой нь дээд ба доод хоолойгүй бөгөөд 6 хоолой нь халаах зориулалттай дээд ба доод хоолойтой. 4 хоолойтой зуухтай харьцуулахад 6 хоолойтой зуухны температурын тархалт илүү жигд бөгөөд нийт температурын алдаа тийм ч их биш юм. Гарч буй хоол харьцангуй өндөр, зуухны багтаамж харьцангуй том боловч үнэ нь харьцангуй өндөр байдаг. 4 хоолойтой зуухны багтаамж бага, хайрцаг доторх температур өндөр, температурын алдаа нь илүү их байх бөгөөд энэ нь хоолны гадаргуугийн өнгөнд тохиромжгүй байдаг. Гэхдээ үнэ нь илүү боломжийн үнэтэй.
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














