Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Хөнгөн цагаан халаагуурын дулаан хавтан 380*380 мм |
| Халаалтын хэсэг | Цахилгаан халаалтын хоолой |
| Хүчдэл | 110V-230V |
| Хүч чадал | Захиалгат |
| Нэг багц | Дээд халаалтын хавтан + доод суурь |
| Тефлон бүрхүүл | Нэмэж болно |
| Хэмжээ | 290*380мм, 380*380мм гэх мэт. |
| Захиалга | 10 багц |
| Багц | Модон хайрцаг эсвэл тавиур дээр савласан |
| Хэрэглээ | Хөнгөн цагаан халаалтын хавтан |
| ньДулааны хэвлэлийн машинд зориулсан хөнгөн цагаан халаалтын хавтандоорх хэмжээтэй адил: 100*100мм, 200*200мм, 290*380мм, 380*380мм, 400*500мм, 400*600мм, 500*600мм, 600*800мм гэх мэт. Бидэнд бас том хэмжээтэй байгаахөнгөн цагаан дулаан хэвлэлийн хавтан, тухайлбал 1000 * 1200 мм, 1000 * 1500 мм гэх мэт. Эдгээрхөнгөн цагаан халуун хавтанБидэнд хэв байгаа бөгөөд хэрэв танд захиалгат хэв хэрэгтэй бол хөнгөн цагаан халаалтын хавтангийн зургийг бидэнд илгээнэ үү (хэвний төлбөрийг өөрөө төлөх шаардлагатай.) | |
400*500мм
400*600мм
400*400мм
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Цутгах эсвэл өрөмдөх нүхнүүдцутгамал хөнгөн цагаан халаалтын хавтанМеталл халаалтын хоолой, зэвэрдэггүй ган халаалтын хоолой, төмөр халаалтын хоолой ашиглах шаардлагатай бөгөөд гадаргуу нь цэнэглэгддэггүй. Цутгамал хөнгөн цагаан халаалтын хавтанг ихэвчлэн 380 ° C-аас доош температурт ашигладаг бөгөөд хөнгөн цагаан хавтан нь 400 ° C ба түүнээс дээш температурт удаан хугацаанд хэв гажилттай эсвэл хайлдаг. Гадаргуугийн температурын жигд байдалцутгамал хөнгөн цагаан халаагуурын хавтаннь хоолойн зохион байгуулалт, халаалтын хавтангийн гадаргуугийн тэгш байдал болон халаалтын хоолойн халаалтын жигд байдалтай холбоотой.
Онцлог шинж чанарууд
Халаалтын материал ньхөнгөн цагаан халаагуур цутгахнь металл халаалтын хоолой бөгөөд ажиллах зарчим нь маш энгийн бөгөөд энэ нь цахилгаан халаалтын үндсэн үр нөлөө юм. Үүний гол давуу талууд:
1. ньцутгамал хөнгөн цагаан халаалтын хавтанихэвчлэн хавтгай, нимгэн хэлбэртэй, энгийн бүтэцтэй, жигд дулаан тархалттай, суурилуулах, ашиглахад хялбар.
2, ньхөнгөн цагаан халаалтын хавтанЗэвэрдэггүй ган, цутгамал хөнгөн цагаан халаагуур, шаазан болон бусад материалаар хийгдсэн бөгөөд гаднах бүрхүүл болгон цахилгаан дулааны хайлшин утас нь цахилгаан халаалтын хавтан дотор хаалттай тул хаалттай халаалттай, халаах үед ил гал гарахгүй, үнэргүй, аюулгүй байдал сайтай, янз бүрийн ажлын орчинд тохиромжтой.
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














