Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Усны савны дүрэх халаагчийн хоолойг ерөнхийдөө эрчилсэн фланц болон хавтгай фланц гэж хуваадаг. Эрчилсэн фланцын нийтлэг хэмжээ нь 1 инч, 1.2 инч, 1.5 инч, 2 инч бөгөөд тэдгээрийг ихэвчлэн бага чадлын халаалтанд ашигладаг бөгөөд чадлын тохиргоо нь ихэвчлэн хэдэн киловаттаас хэдэн арван киловатт хүртэл байдаг. Хавтгай фланцууд нь DN10-аас DN1200 хүртэлх хэмжээтэй байдаг бөгөөд хэрэглэгчийн шаардлагын дагуу өөр өөр чадлын загварыг гаргаж болно. Ерөнхийдөө том чадлын фланцын дүрэх халаалтын хоолойнууд нь хэдэн киловаттаас хэдэн зуун киловатт хүртэлх чадалтай хавтгай фланц ашигладаг. Тэдгээр нь өндөр гадаргуугийн чадалтай бөгөөд энэ нь агаарын халаалтын гадаргуугийн ачааллаас 2-4 дахин их юм.
Усны савны фланцтай живүүлэх халаагчийн хоолой нь ус, тос болон бусад шингэнийг халаахад ашигладаг цахилгаан халаалтын төхөөрөмж юм. Үүнийг ихэвчлэн усны сав эсвэл хадгалах саванд суурилуулдаг. Фланц холболтоор усны саванд бэхлэгдсэн тул халаалтын өндөр үр ашиг, суурилуулалтад хялбар, удаан эдэлгээтэй.
Усны савны дүрэх халаагчийн хоолойнууд нь ихэвчлэн аргон нуман гагнуураар хавтгай фланц дээр гагнасан 3, 6, 9, 12, 15 ба түүнээс дээш U хэлбэрийн халаалтын хоолойноос бүрддэг. Эдгээр халаалтын хоолойнууд нь ерөнхийдөө өндөр хүчин чадалтай шингэн цахилгаан халаалтын хоолой хэлбэрээр хийгдсэн бөгөөд усны сав, цахилгаан бойлер, нарны туслах халаалт, дулаан дамжуулах тосны зуух болон бусад шингэн халаалтын нөхцөлд өргөн хэрэглэгддэг.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Усны саванд зориулсан DN40 цахилгаан нэвчих халаагчийн хоолой |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. |
| Дүрс | шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэй гэх мэт. |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Усанд шумбах халаалтын элемент |
| Хоолойн урт | 300-7500мм |
| Дүрс | захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Компани | үйлдвэр/нийлүүлэгч/үйлдвэрлэгч |
| Усны савны материалд зориулсан DN40 дүрэх халаагчийн хоолой нь зэвэрдэггүй ган 201 ба зэвэрдэггүй ган 304, фланцын хэмжээ нь DN40 ба DN50, хүч чадал болон хоолойн уртыг шаардлагын дагуу өөрчилж болно. | |
Бүтээгдэхүүний онцлогууд
Бүтээгдэхүүний онцлогууд
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
*** Ахуйн ус халаагч: Ахуйн усыг халаахад ашигладаг.
*** Үйлдвэрийн усны сав: Үйлдвэрийн ус, тос эсвэл бусад шингэн орчинг халаахад ашигладаг.
*** Химийн тоног төхөөрөмж: хүчил ба шүлтийн уусмал эсвэл идэмхий шингэнийг халаахад ашигладаг.
*** Хүнсний боловсруулалт: Сүү, ундаа гэх мэт хүнсний зориулалттай шингэнийг халаахад ашигладаг.
JINGWEI семинар
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














