Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Хаалганы хүрээний силикон резинэн гэсгээх халаалтын утас |
| Дулаан тусгаарлагч материал | Силикон резин |
| Утасны диаметр | 2.5мм, 3.0мм, 4.0мм гэх мэт. |
| Халаалтын урт | захиалгат |
| Хар тугалган утасны урт | 1000мм, эсвэл захиалгаар |
| Өнгө | цагаан, саарал, улаан, цэнхэр гэх мэт. |
| Захиалга | 100 ширхэг |
| Усан дахь эсэргүүцэлтэй хүчдэл | 2,000V/мин (хэвийн усны температур) |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | гэсгээх халаалтын утас |
| Гэрчилгээ | CE |
| Багц | нэг халаагууртай нэг уут |
| Гэсгээлтхөлдөөгч халаалтын кабелийн урт, хүчдэл болон чадлыг шаардлагатай бол өөрчилж болно. Утасны диаметрийг 2.5мм, 3.0мм, 3.5мм, 4.0мм гэж сонгож болно. Утасны гадаргууг шилэн галд тэсвэртэй, хөнгөн цагаан эсвэл зэвэрдэггүй гангаар сүлжсэн байж болно. ньгэсгээх утас халаагчХар тугалган утсан холбогчтой халаалтын хэсгийг резинэн толгой эсвэл давхар ханатай агших хоолойгоор битүүмжилж болох бөгөөд та өөрийн хэрэглээний хэрэгцээнд нийцүүлэн сонгож болно. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Силикон резинэн цахилгаан халаалтын утаснь шилэн цөмт утсан дээр эсэргүүцлийн хайлшин утсаар Халаалтын Элемент болгон холбогдсон, гаднах давхарга нь зөөлөн тусгаарлагч халуунд тэсвэртэй силикон резинэн материалаар бүрхэгдсэн цахилгаан халаалтын утас юм. Тусгаарлагч давхарга нь маш сайн халуунд тэсвэртэй бөгөөд 150°C-д удаан хугацаагаар ашиглах боломжтой бөгөөд гүйцэтгэлд бараг өөрчлөлт ороогүй бөгөөд 200°C-д 10,000 цагийн турш тасралтгүй ашиглах боломжтой. Хаалганы хүрээний силикон резинэн халаалтын утас нь -60~180°C хоорондох температурт, мөн чадлын нягтрал нь ерөнхийдөө 40 Вт/м-ээс хэтрэхгүй үед удаан хугацаагаар ашиглахад тохиромжтой.силикон резинэн халаалтын кабельшатамхай боловч өөрөө унтрах боломжтой. Силикон резин нь органик галоген агуулаагүй тул шатах үед утаа болон хортой хий ялгаруулдаггүй. Энэ нь галд тэсвэртэй янз бүрийн хэрэглээнд тохиромжтой бөгөөд гэр ахуйн цахилгаан хэрэгсэл, эрүүл мэндийн тусламж үйлчилгээ, гоо сайхны тоног төхөөрөмж, машин механизм, тоног төхөөрөмж, химийн үйлдвэр, хуванцар боловсруулах үйлдвэр гэх мэт салбарт өргөн хэрэглэгддэг.
Силикон резинэн халаалтын кабелийг холбох аргууд
1. Халаалтын утас болон хүйтэн гаралтын төгсгөлийн (гаралтын утас) хоорондох холболтыг силикон хэвээр битүүмжилсэн бөгөөд гаралтын утсыг мөн силиконоор тусгаарласан байх ёстой.
2. Халаалтын утас болон хүйтэн төгсгөлийн (гаралтын утас) хоорондох холболтыг дулаан агшаагч хоолойгоор битүүмжилсэн.
3. Халаалтын утас болон хүйтэн гаралтын төгсгөлийн (хар тугалгатай утас) хоорондох холболт нь утсаар ижил диаметртэй байна. Халаалтын болон хүйтэн үзүүрийг өнгөт кодоор тэмдэглэсэн байна. Давуу тал нь холболт нь утасны биетэй ижил диаметртэй бөгөөд бүтэц нь энгийн юм.
Үйлдвэрийн зураг
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













