Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Хүйтэн өрөөний хаалганы халаагуур |
| Дулаан тусгаарлагч материал | Силикон резин |
| Утасны диаметр | 2.5мм, 3.0мм, 4.0мм гэх мэт. |
| Халаалтын урт | захиалгат |
| Хар тугалган утасны урт | 1000мм, эсвэл захиалгаар |
| Өнгө | цагаан, саарал, улаан, цэнхэр гэх мэт. |
| Захиалга | 100 ширхэг |
| Усан дахь эсэргүүцэлтэй хүчдэл | 2,000V/мин (хэвийн усны температур) |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | гэсгээх халаалтын утас |
| Гэрчилгээ | CE |
| Багц | нэг халаагууртай нэг уут |
| Хүйтэн өрөөний хаалганы халаагуурын урт, хүчдэл болон хүчийг шаардлагатай бол өөрчилж болно. Утасны диаметрийг 2.5мм, 3.0мм, 3.5мм, 4.0мм гэж сонгож болно. Утасны гадаргууг шилэн галд тэсвэртэй, хөнгөн цагаан эсвэл зэвэрдэггүй гангаар сүлжсэн байж болно. ньгэсгээх утас халаагчХар тугалган утсан холбогчтой халаалтын хэсгийг резинэн толгой эсвэл давхар ханатай агших хоолойгоор битүүмжилж болох бөгөөд та өөрийн хэрэглээний хэрэгцээнд нийцүүлэн сонгож болно. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Хүйтэн өрөөний хаалганы халаагуур нь ихэвчлэн жижиг хөргөгч эсвэл ахуйн хөргөгч болон бусад газарт ашиглагддаг нэг утастай халаалтын төхөөрөмж юм. Хаалганы хүрээний халаагуур нь ихэвчлэн цахилгаанаар халаадаг нимгэн зэс утас бөгөөд хүрээлэн буй орчны агаарын температурыг нэмэгдүүлж, улмаар хөргөгчинд хүйтнийг арилгадаг.
Хүйтэн өрөөний хаалганы халаагуур нь цацрагийн халаалтын зарчмыг ашигладаг, өөрөөр хэлбэл цахилгаан халуун утсаар дамжуулан эргэн тойронд дулаан цацруулдаг. Үүний давуу талууд нь жижиг хэмжээтэй, энгийн бүтэцтэй, суурилуулах, засвар үйлчилгээ хийхэд хялбар байдаг. Гэсэн хэдий ч хүйтэн өрөөний хаалганы халаагчийн үйлчлэх хүрээ нь бага, зөвхөн хөргөгчийн тодорхой хэсэгт хязгаарлагдах боломжтой, халаалтын хурд удаан, хэрэглээний хүрээ харьцангуй хязгаарлагдмал байдаг.
Бүтээгдэхүүний функц
Хүйтэн өрөөний хаалганы хүрээ дээрх халаалтын утас нь байнгын цахилгаантай байдаггүй. Гүйдэл нь цахилгаан энергийг дулааны энерги болгон хувиргадаг гэж заасан Жоулын хууль нь гэсгээх утсан халаагуурын ажиллагааны үндэс суурийг тавьдаг. Цахилгаан халаалт гэдэг нь гүйдэл нь дамжуулагчаар дамжин өнгөрсний дараа тодорхой хэмжээний дулаан үүсгэж, дамжуулах үйл явц юм.
Металл дамжуулагчийн хувьд гэсгээх хаалганы халаагчийн утас нь өөрөө цахилгаанд холбогдох үед дулаан ялгаруулж, хөлдсөн хаалганы хагарлыг хайлуулж, хөлдөхөөс сэргийлдэг. Хүйтэн өрөөний хаалганы халаагуур нь тодорхой хугацаанд цахилгаантай болсны дараа цахилгаан хангамжийг автоматаар унтраадаг. Хүйтэн өрөөний хаалганы халаагуур нь дулааныг хэсэг хугацаанд хадгалах тул температур буурахад халаахын тулд дахин цахилгаантай болгох шаардлагатай.
Үйлдвэрийн зураг
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314










