Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Хөргөлтийн давхар гэсгээх халаагуур нь ихэвчлэн цахилгаан халаалтаар ажилладаг. Тодруулбал, халаалтын хоолойн доторх эсэргүүцлийн элементүүдээр гүйдэл дамжих үед эсэргүүцэл нь дулааны энерги үүсгэдэг бөгөөд энэ нь халаалтын хоолойн гадаргуугийн температурыг хурдан өсгөхөд хүргэдэг. Үүний дараа энэ дулаан нь дамжуулалтын замаар конденсаторын гадаргуу руу шилжиж, бага температурын нөхцлөөс үүссэн хөлдөлтийн давхаргыг үр дүнтэй хайлуулдаг. Энэ процесс нь конденсаторын дулаан солилцооны үр ашгийг сэргээгээд зогсохгүй хөлдөлтийн хуримтлалаас үүдэлтэй гүйцэтгэлийн доройтол эсвэл системийн эвдрэлээс урьдчилан сэргийлдэг.
Давхар гэсгээх халаагчийн хоолойн үндсэн үүрэг нь хүйтэн агуулахын төхөөрөмж эсвэл хөргөлтийн төхөөрөмжийн гадаргуу дээр хэт их хөлдөлтөөс урьдчилан сэргийлэх явдал юм. Хөрс үүсэх нь бага температуртай орчинд, ялангуяа өндөр чийгшилтэй нөхцөлд агаар дахь чийг конденсацид орж, конденсаторын гадаргуу дээр хөлддөг түгээмэл үзэгдэл юм. Хэрэв хөлдөлтийн давхарга хэт зузаан болвол давхар хоолойтой гэсгээх халаагуур нь конденсаторын дулаан солилцооны үр ашгийг мэдэгдэхүйц бууруулж, улмаар хөргөлтийн системийн нийт гүйцэтгэлд нөлөөлдөг. Тиймээс тоног төхөөрөмжийн хэвийн ажиллагааг хангахын тулд хөлдөлтийн давхаргыг цаг тухайд нь арилгах нь чухал юм.
Үүнээс гадна, давхар гэсгээх халаагч элемент нь тодорхой хэмжээний эрчим хүч хэмнэх нөлөөтэй. Хүйтний давхаргыг тогтмол арилгаснаар дулаан солилцооны үр ашиг буурснаас болж хөргөлтийн төхөөрөмжийн эрчим хүчний хэрэглээ нэмэгдэж, улмаар эрчим хүчний хэрэглээг илүү үр ашигтай болгож чадна.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Хөргөгч ууршуулагчийн давхар гэсгээх халаагч элементийн хоолой |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. |
| Дүрс | шулуун, AA төрөл, U хэлбэр, W хэлбэр гэх мэт. |
| Усан дахь эсэргүүцэлтэй хүчдэл | 2,000V/мин (хэвийн усны температур) |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Хөргөгчний гэсгээх халаагч элемент |
| Хоолойн урт | 300-7500мм |
| Хар тугалган утасны урт | 700-1000мм (захиалгат) |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Компани | Үйлдвэрлэгч/нийлүүлэгч/үйлдвэр |
| Давхар гэсгээх халаагуурыг агаар хөргөгчийг гэсгэхэд ашигладаг бөгөөд гэсгээх халаагч элементийн дүрсний хэлбэр нь АА төрлийн (давхар шулуун хоолой), хоолойн урт нь таны агаар хөргөгчний хэмжээтэй тохирч захиалгаар хийгддэг бөгөөд манай бүх гэсгээх халаагуурыг шаардлагатай бол өөрчилж болно. Давхар гэсгээх халаагчийн хоолойн диаметр нь 6.5мм эсвэл 8.0мм байж болох бөгөөд хар тугалган утастай хэсэг нь резинэн толгойгоор битүүмжлэгдсэн байна. Мөн хэлбэрийг нь U болон L хэлбэртэй болгож болно. Гэсгээх халаалтын хоолойн хүч метр тутамд 300-400Вт байна. | |
Агаар хөргөгч загварт зориулсан гэсгээх халаагуур
Singel Шулуун Гэсгээн Халаагуур
АА төрлийн гэсгээгч халаагч
U хэлбэрийн гэсгээгч халаагч
UB хэлбэртэй гэсгээх халаагуур
B хэлбэрийн гэсгээн халаагуур
BB хэлбэрийн гэсгээх халаагуур
Бүтээгдэхүүний захиалгат дизайн
Төрөл бүрийн хэрэглээний нөхцөл байдлын шаардлагыг хангахын тулд давхар хоолойтой гэсгээх халаагчийн үзүүлэлтүүдийг бодит нөхцөлд үндэслэн өөрчилж болно. Жишээлбэл, жижиг өрхийн хөргөгчинд бага чадалтай, жижиг хэмжээтэй халаагуур хангалттай байж болох бол томоохон үйлдвэрлэлийн хүйтэн агуулахын байгууламжид илүү өндөр чадалтай, том талбайг хамарсан халаалтын төхөөрөмж шаардлагатай байдаг. Нэмж дурдахад, суурилуулах зай болон ашиглалтын орчноос хамааран тодорхой ажлын нөхцөлд тохируулан янз бүрийн хэлбэрийн халаалтын хоолой (жишээлбэл, шулуун хоолой, U хэлбэрийн хоолой гэх мэт) болон материалын төрлийг (жишээлбэл, зэвэрдэггүй ган, зэс гэх мэт) сонгож болно.
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Хөргөлтийн гэсгээх халаагуур нь орчин үеийн хөргөлтийн тоног төхөөрөмж болон агааржуулагчийн системийн зайлшгүй чухал бүрэлдэхүүн хэсгүүдийн нэг юм. Тэдгээрийн гол үүрэг нь конденсаторын гадаргуу дээр үүссэн хүйтнийг хайлуулах нэмэлт дулааныг өгөх, улмаар хөргөлтийн системийн үр ашигтай ажиллагааг хангах явдал юм. Практик хэрэглээнд энэхүү давхар гэсгээх халаагуурыг хүйтэн агуулахын өрөө, хөргөгч, агааржуулагч болон бага температуртай орчин шаарддаг бусад нөхцөлд өргөн ашигладаг.
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














