Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Хөргөгчний ус зайлуулах шугамын халаагч нь ус зайлуулах хоолойг хөлдөхөөс сэргийлж, дулаан байлгах зориулалттай тусгай төхөөрөмж юм. Хөргөгчний ус зайлуулах шугамын халаагч нь голчлон силикон резинэн материалаар хийгдсэн. Энэхүү материал нь маш сайн дулаалгын гүйцэтгэл, өндөр температурт тэсвэртэй, уян хатан чанартай тул янз бүрийн хатуу ширүүн ажлын орчинд дасан зохицох, бага температурын нөхцөлд халаалтын утсыг аюулгүй, найдвартай ажиллуулах боломжийг олгодог. Нэмж дурдахад, халаалтын утсан доторх халаалтын элементүүд нь ихэвчлэн никель-хром эсвэл зэс-никель хайлш зэрэг дамжуулагч материалаар хийгдсэн байдаг бөгөөд эдгээр нь ус зайлуулах хоолойг халаах, гэсгээх функцийг гүйцэтгэхийн тулд дулаан үүсгэдэг.
Ус зайлуулах хоолойн шугам халаагчийн үндсэн үүрэг, үүрэгт дараахь зүйлс орно.
1. Хоолойг хөлдөхөөс урьдчилан сэргийлэх:Бага температуртай орчинд, ялангуяа өвлийн улиралд ус зайлуулах хоолойнууд хөлдөх хандлагатай байдаг бөгөөд энэ нь ус зайлуулах хоолой муудах эсвэл бөглөрөхөд хүргэдэг. Хөргөгчний ус зайлуулах шугамын халаагч нь ус зайлуулах явцад хоолойг халааж, хөлдөхөөс үр дүнтэй сэргийлж, ус зайлуулах хоолойг жигд болгодог.
2. Тусгаарлалтын нөлөө:Хөлдөхөөс урьдчилан сэргийлэхээс гадна ус зайлуулах хоолойн халаагчийн кабель нь хоолойг дулаалж, хэт хөрөхөөс сэргийлж, улмаар хоолойг эвдрэлээс хамгаалж, ашиглалтын хугацааг уртасгадаг.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Хөргөгчинд зориулсан ус зайлуулах шугамын халаагч |
| Материал | Силикон резин |
| Хэмжээ | 5*7мм |
| Халаалтын урт | 0.5M-20M |
| Хар тугалган утасны урт | 1000мм, эсвэл захиалгаар |
| Өнгө | цагаан, саарал, улаан, цэнхэр гэх мэт. |
| Захиалга | 100 ширхэг |
| Усан дахь эсэргүүцэлтэй хүчдэл | 2,000V/мин (хэвийн усны температур) |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Ус зайлуулах хоолойн халаагч |
| Гэрчилгээ | CE |
| Багц | нэг халаагууртай нэг уут |
| Хөргөгчний ус зайлуулах шугамын халаагчийн чадал нь 40Вт/М бөгөөд бид 20Вт/М, 50Вт/М гэх мэт бусад хүчийг хийж болно. Мөн урт ньус зайлуулах хоолой халаагч0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M гэх мэт хэмжээтэй. Хамгийн уртыг 20M болгож болно. Багц ньус зайлуулах шугамын халаагчнэг шилжүүлэн суулгах ууттай нэг халаагуур бөгөөд урт тус бүрт 500 ширхэгээс дээш захиалгаар хийсэн уутны тоо хэмжээ юм. | |
Бүтээгдэхүүний онцлогууд
1. Өргөн хүрээний хэрэглээ
Хөргөгчний ус зайлуулах шугамын халаагч нь зөвхөн хүйтэн агуулахын ус зайлуулах хоолойд төдийгүй хөргөгчний гэсгээлт, бохирын хөлдөлтийн эсрэг шингэн гэх мэт мөстөлтөөс урьдчилан сэргийлэх, дулаан хадгалах шаардлагатай бусад ус зайлуулах системд тохиромжтой.
2. Хялбар суурилуулалт
Ус зайлуулах хоолойн халаагчийг ихэвчлэн суурилуулах, задлахад хялбар байхаар зохион бүтээсэн бөгөөд хэрэглэгч халаалтын үр нөлөөг хангахын тулд хэрэгцээ шаардлагад нийцүүлэн ус зайлуулах хоолой дотор эсвэл гадна талд суурилуулж болно.
3. Аюулгүй, найдвартай
Ус зайлуулах хоолойн халаагчийн утсыг ихэвчлэн силикон тусгаарлагч гэх мэт өндөр чанартай материалаар хийдэг бөгөөд ус нэвтэрдэггүй, чийгэнд тэсвэртэй, зэврэлтэнд тэсвэртэй гэх мэт шинж чанартай тул хатуу ширүүн орчинд аюулгүй, найдвартай ажиллах боломжтой.
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














