Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Хөлдөөгчинд зориулсан ус зайлуулах шугамын халаагч |
| Материал | Силикон резин |
| Хэмжээ | 5*7мм |
| Халаалтын урт | 0.5M-20M |
| Хар тугалган утасны урт | 1000мм, эсвэл захиалгаар |
| Өнгө | цагаан, саарал, улаан, цэнхэр гэх мэт. |
| Захиалга | 100 ширхэг |
| Усан дахь эсэргүүцэлтэй хүчдэл | 2,000V/мин (хэвийн усны температур) |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Ус зайлуулах хоолойн халаагч |
| Гэрчилгээ | CE |
| Багц | нэг халаагууртай нэг уут |
| Хөлдөөгчинд зориулсан ус зайлуулах шугамын халаагчийн нөөц чадал нь 40Вт/М бөгөөд бид 20Вт/М, 50Вт/М гэх мэт бусад хүчийг хийж болно. Мөн урт ньус зайлуулах хоолой халаагч0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M гэх мэт хэмжээтэй. Хамгийн уртыг 20M болгож болно. Багц ньус зайлуулах шугамын халаагчнэг шилжүүлэн суулгах ууттай нэг халаагуур бөгөөд урт тус бүрт 500 ширхэгээс дээш захиалгаар хийсэн уутны тоо хэмжээ юм. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Өвлийн улиралд температур бага байдаг тул ус дамжуулах хоолой нь хүйтэн цаг агаарт хөлдөж, хагарах нь амархан байдаг нь хэрэглэгчдэд таагүй байдал, аюулгүй байдлын эрсдэл учруулдаг. Тиймээс ус дамжуулах хоолой суурилуулах явцад энэ асуудлыг шийдэхийн тулд ус зайлуулах шугамын халаагуур ашиглах шаардлагатай. Одоогийн байдлаар өвлийн улиралд ус дамжуулах хоолой хөлдөх асуудлыг шийдэх хамгийн түгээмэл бөгөөд үр дүнтэй арга бол ус зайлуулах шугамын халаагуурыг хоолойн гадна талд гэсгээх зорилгоор ороох явдал юм. Үүний зэрэгцээ хүйтэн хадгалах ус зайлуулах шугамын ус зайлуулах хоолойн ус зайлуулах хоолой нь халаалтын кабель, температур хянагч, температур мэдрэгч гэх мэт зүйлсээс бүрдсэн хүйтэн хадгалах ус зайлуулах зориулалттай тусгай төхөөрөмж бөгөөд ус зайлуулах явцад хоолойг халааж, хоолойг хөлдөхөөс сэргийлж, дулаалга хийхэд чухал үүрэг гүйцэтгэдэг.
Бүтээгдэхүүний онцлогууд
1. Хоолойг хөлдөхөөс сэргийлнэ
Өвлийн улиралд хүйтэн агуулахын ус зайлуулах хоолойнууд хөлдөхөд хялбар байдаг тул ус зайлуулах хоолой муудаж, тэр ч байтугай бөглөрдөг. Ус зайлуулах хоолойн бөглөөгч нь ус зайлуулах явцад хоолойг халааж, хоолой хөлдөхөөс сэргийлж, ус зайлуулах хоолойг жигд болгодог.
2. Дулаан хадгалах
Ус зайлуулах шугамын халаагч нь хоолойг халааж, дулаалгын үүрэг гүйцэтгэж, хоолойг хэт хөргөхөөс сэргийлж, улмаар хоолойг эвдрэлээс хамгаалж чадна.
3. Эрчим хүч хэмнэх
Ус зайлуулах шугамын халаагч нь хоолойг халааж, ус зайлуулах насосны ажлыг бууруулж, улмаар эрчим хүч хэмнэх боломжтой.
4. Шугам хоолойн ашиглалтын хугацааг уртасгах
Ус зайлуулах хоолойн шугамын халаагч нь хоолойг дулаан, хөлдөлтийн эсрэг байлгаж, улмаар хоолойн ашиглалтын хугацааг уртасгадаг.
Үйлдвэрийн зураг
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














