| Бүтээгдэхүүний нэр | Ус зайлуулах хоолойн гэсгээгч халаагч |
| Материал | Силикон резин |
| Хэмжээ | 5*7мм |
| Халаалтын урт | 0.5M-20M |
| Хар тугалган утасны урт | 1000мм, эсвэл захиалгаар |
| Өнгө | цагаан, саарал, улаан, цэнхэр гэх мэт. |
| Захиалга | 100 ширхэг |
| Усан дахь эсэргүүцэлтэй хүчдэл | 2,000V/мин (хэвийн усны температур) |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Ус зайлуулах хоолойн халаагч |
| Гэрчилгээ | CE |
| Багц | нэг халаагууртай нэг уут |
| ньус зайлуулах хоолой гэсгээх халаагчБидний урт нь 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M гэх мэт. Чадварыг 40Вт/М эсвэл 50 Вт/М болгож болно; Хар тугалган утасны урт нь 1000 мм бөгөөд мөн шаардлагын дагуу өөрчилж болно. | |
Гэсгээх ус зайлуулах хоолойн халаагчхүйтэн өрөөнд суурилуулсан гэсгээх хөргөлтийн тоног төхөөрөмжөөс ус зайлуулах хоолойн дотор тавих зориулалттай. Эдгээр нь зөвхөн гэсгээх мөчлөгийн үед ажилладаг.
Ашиг тусус зайлуулах шугамын халаагчдулааны өндөр үр ашиг, бага эрчим хүчний хэрэглээ, угсралт болон суурилуулалтын хялбар байдал, дизайны энгийн байдал, бохирдолгүй байдал, ашиглалтын хугацааг уртасгах гэх мэт зүйлсийг багтаана. Халаалт, дулаалга эсвэл хөлдөлтийн эсрэг системийн ердийн ашиглалтын шаардлагыг хангахын тулд энэ нь дулааны ул мөрийн хэрэгслээр тодорхой хэмжээний дулааныг тарааж, шууд болон шууд бус дулаан солилцоогоор дулааны ул мөрийн дамжуулах хоолойн алдагдлыг нөхөх замаар ажилладаг.
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













