| Бүтээгдэхүүний нэр | Ус зайлуулах хоолойн халаагчийн кабель |
| Материал | Силикон резин |
| Хэмжээ | 5*7мм |
| Халаалтын урт | 0.5M-20M |
| Хар тугалган утасны урт | 1000мм, эсвэл захиалгаар |
| Өнгө | цагаан, саарал, улаан, цэнхэр гэх мэт. |
| Захиалга | 100 ширхэг |
| Усан дахь эсэргүүцэлтэй хүчдэл | 2,000V/мин (хэвийн усны температур) |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Ус зайлуулах хоолойн халаагч |
| Гэрчилгээ | CE |
| Багц | нэг халаагууртай нэг уут |
| Хэрэглэх тэмдэглэл 1. Ус зайлуулах хоолойн халаагчшууд усанд эсвэл агаарт халааж болно. Гэхдээ халааж эхлэхэд энэ нь бага зэрэг резинэн мэт, эхлээд бага зэрэг, дараа нь алга болдог. 2, ньУс зайлуулах хоолойн халаагчийн кабельөөрөө тогтмол температуртай, термостат шаардлагагүй, шууд халааж болно, ус, агаар нь бүтээгдэхүүний ашиглалтын хугацаанд нөлөөлөхгүй. Температурын дээд хязгаарУс зайлуулах шугамын халаагч80°C орчим байх бөгөөд энэ нь дамжуулах хоолойд гэмтэл учруулахгүй. Хэрэв 80°C температур хэт өндөр байвал температурын унтраалгыг хамтад нь ашиглаж болно. | |
Ус зайлуулах хоолойн халаагчийн кабельнь өргөн хэрэглэгддэг үр дүнтэй хоолойн дулаалга болон хөлдөлтийн эсрэг схем юм. Температурын градиентУс зайлуулах халаагууржижиг, дулааны тогтвортой байдлын хугацаа урт, удаан хугацаанд ашиглахад тохиромжтой бөгөөд шаардагдах дулаан (цахилгаан эрчим хүч) нь цахилгаан халаалтаас хамаагүй бага байдаг.
Ус зайлуулах шугамын халаагчөндөр дулааны үр ашиг, эрчим хүч хэмнэх, энгийн хийц, тохиромжтой барилга угсралт, бохирдолгүй, удаан эдэлгээтэй гэх мэт давуу талуудтай. Үүний ажиллах зарчим нь дулааны мөрдөх хэрэгслээр тодорхой хэмжээний дулааныг хуваарилах, халаалт, дулаалга эсвэл хөлдөлтийн эсрэг хэвийн ажлын шаардлагыг хангахын тулд шууд болон шууд бус дулаан солилцоогоор дамжуулан дулааны мөрдөх хоолойн алдагдлыг нөхөх явдал юм.
Хөргөгч хэсэг хугацаанд ажилласны дараа сэнсний салхины ир хөлддөг бөгөөд хайлсан усыг агуулахаас ус зайлуулах хоолойгоор дамжуулан гаргахын тулд тэдгээрийг гэсгээх шаардлагатай. Ус зайлуулах явцад ус зайлуулах хоолойн дотор байнга хөлддөг, учир нь ус зайлуулах хоолойн нэг хэсэг нь хүйтэн агуулахад байрладаг. Ус зайлуулах хоолойд халаалтын утас суурилуулж, хүйтэн жавар арилах үед усыг жигд гаргахын тулд халаах нь энэ асуудлаас урьдчилан сэргийлэх хоёр арга юм.
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













