Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Ус зайлуулах хоолойн халаалтын бүс |
| Материал | Силикон резин |
| Хэмжээ | 5*7мм |
| Халаалтын урт | 0.5M-20M |
| Хар тугалган утасны урт | 1000мм, эсвэл захиалгаар |
| Өнгө | цагаан, саарал, улаан, цэнхэр гэх мэт. |
| Захиалга | 100 ширхэг |
| Усан дахь эсэргүүцэлтэй хүчдэл | 2,000V/мин (хэвийн усны температур) |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Ус зайлуулах хоолойн халаагч |
| Гэрчилгээ | CE |
| Багц | нэг халаагууртай нэг уут |
| Хүч чадалус зайлуулах хоолойн халаалтын бүс40W/M, бид 20W/M, 50W/M гэх мэт бусад хүчийг хийж болно. Мөн урт ньус зайлуулах хоолой халаагч0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M гэх мэт хэмжээтэй. Хамгийн уртыг 20M болгож болно. Багц ньус зайлуулах шугамын халаагчнэг шилжүүлэн суулгах ууттай нэг халаагуур бөгөөд урт тус бүрт 500 ширхэгээс дээш захиалгаар хийсэн уутны тоо хэмжээ юм. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Ус зайлуулах хоолойн халаалтын тууз нь ус нэвтэрдэггүй, сайн гүйцэтгэлтэй, нойтон, тэсрэх аюултай хийн талбайн үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмж эсвэл лабораторийн хоолой, сав, савны халаалт, халаалт, дулаалга зэрэгт ашиглаж болно, халаалттай хэсгийн гадаргуу дээр шууд ороож болно, суурилуулалт нь хялбар, аюулгүй, найдвартай. Хүйтэн бүсэд тохиромжтой, хоолой болон нарны тусгай силикон резинэн цахилгаан халаалтын туузны гол үүрэг нь халуун усны хоолойн дулаалга, гэсэлт, цас, мөс юм. Энэ нь өндөр температурт тэсвэртэй, өндөр хүйтэнд тэсвэртэй, хөгшрөлтийн эсэргүүцэлтэй.
Бүтээгдэхүүний онцлогууд
Шугам хоолойн халаалтын бүс нь өндөр нягтралтай, ялангуяа зөөлөн, тогтмол урттай халаалтын бүс тул ерөнхий тогтмол чадлын бүсийн дулааны хяналт, дулаалгад ашиглахаас гадна зарим тохиолдолд халаалт шаардлагатай газруудад ашиглаж болно.
Ус зайлуулах хоолойн халаалтын бүсийг ашиглах урьдчилан сэргийлэх арга хэмжээ
(1) Суурилуулах үед дамжуулах хоолойн цахилгаан халаалтын туузны силикон резинэн хавтгай тал нь дунд хоолой болон савны гадаргуутай ойрхон байх ёстой бөгөөд хөнгөн цагаан туузаар бэхэлсэн байх ёстой.
(2) Дулаан алдагдлыг бууруулахын тулд тусгаарлагч давхаргыг дамжуулах хоолойн цахилгаан халаалтын бүсээс гадна турших хэрэгтэй.
(3) Хэт халалтаас болж гэмтэхээс сэргийлж ус зайлуулах хоолойн халаалтын туузыг давхцуулж, ороохыг хатуу хориглоно.
Үйлдвэрийн зураг
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














