| Бүтээгдэхүүний нэр | Цахилгаан цутгамал 400*500мм хөнгөн цагаан халуун хавтан |
| Материал | хөнгөн цагаан гулдмай |
| Хүчдэл | 110V-230V |
| Хүч чадал | захиалгат |
| Хэмжээ | 400*500мм |
| Тефлон бүрхүүл | нэмж болно |
| Нэвчилт | <0.5MA |
| Тусгаарлалтын эсэргүүцэл | =100MΩ |
| Чадлын хазайлт | +5%-10% |
| Температурын тэсвэрлэлт | 450℃ |
| Боловын хэмжээтэй | |
Цутгамал хөнгөн цагаан халаагуур нь бүх хуванцар машин механизмын зайлшгүй бүрэлдэхүүн хэсэг юм. Цутгамал хөнгөн цагаан халаагуурыг хөнгөн цагаан эсвэл хүрэл материалаар хийдэг. Дотор ажлын гадаргуу дээрх хатуу боловсруулалтын хүлцэл болон өндөр чанартай халаалтын элементийн бүтэц нь өндөр гүйцэтгэлийг баталгаажуулдаг.
Халаалтын төхөөрөмж болгон хоолой хэлбэртэй цахилгаан халаалтын элементтэй цутгамал хөнгөн цагаан цахилгаан халаагуурыг нугалах аргаар хийдэг. Цутгамал хөнгөн цагаан халаагуурыг голчлон шахах болон цутгах машинд ашигладаг. Энэ нь янз бүрийн машин механизмын салбарт өргөн хэрэглэгддэг. Ашиглалтын температур нь 300С (хөнгөн цагаан) хүртэл хүрч болно. Дулааныг тарилгын гадаргуу дээр нэг чиглэлд төвлөрүүлэхийн тулд бүтээгдэхүүний нөгөө талыг дулаан хадгалах болон дулаан тусгаарлах материалаар бүрхсэн. Тиймээс дэвшилтэт технологи, өндөр дулаан хадгалах, удаан эдэлгээтэй, бохирдолгүй гэх мэт давуу талуудтай.
-- Ламинатлах тоног төхөөрөмж
-- Шингэн дулаан солилцуур
-- Сав баглаа боодлын битүүмжлэлийн баар
-- Хуванцар экструдер торх
-- Хуванцар шахмал хэв
-- Халаагуур
-- Силикон ялтас боловсруулах тоног төхөөрөмж
-- Торгон дэлгэцийн тоног төхөөрөмж
-- Вакуум хэлбэржүүлэх тоног төхөөрөмж
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314

















