| Бүтээгдэхүүний нэр | Цахилгаан мах шарах зуухны халаалтын элемент |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. |
| Дүрс | шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэй гэх мэт. |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Зуухны халаалтын элемент |
| Хоолойн урт | 300-7500мм |
| Дүрс | захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Терминалын төрөл | Захиалгат |
| ньзуухны халаалтын элементбогино долгионы зуух, зуух, цахилгаан мах шарах зууханд ашиглагддаг. Зуухны халаагчийн хэлбэрийг үйлчлүүлэгчийн зураг эсвэл дээжийн дагуу өөрчилж болно. Хоолойн диаметрийг 6.5мм, 8.0мм эсвэл 10.7мм гэж сонгож болно. JINGWEI HEATER нь мэргэжлийн халаалтын хоолойн үйлдвэр бөгөөд хүчдэл ба хүчийг ...зуухны халаалтын элементШаардлагатай бол өөрчилж болно. Зуухны халаалтын элементийн хоолойг халаах боломжтой бөгөөд халаасны дараа хоолойн өнгө нь хар ногоон өнгөтэй болно. Бидэнд олон төрлийн терминалын загварууд байдаг бөгөөд хэрэв та терминал нэмэх шаардлагатай бол эхлээд бидэнд загварын дугаараа илгээх хэрэгтэй. | |
ньзуухны халаалтын хоолойхуурай шатдаг халаалтын хоолойн аль нэгэнд хамаарах бөгөөд хуурай шатдаг цахилгаан халаалтын хоолой нь агаарт ил гарсан, хуурай шатсан цахилгаан халаалтын хоолойг хэлнэ. Дотор тал ньзуухны халаалтын элементнь халаалтын утас бөгөөд дунд хэсгийг нь өөрчилсөн MgO нунтагаар тусгаарлаж, албадан конвекцоор халаадаг. Зуухны халаагчийн хоолойн гаднах гадаргуу нь ногоон боловсруулалтын дараа хар ногоон зэвэрдэггүй гангаар хийгдсэн тул зууханд байгаа халаагчийн хоолой нь бохир эсвэл саарал биш, хар ногоон өнгөтэй байгааг бид ихэвчлэн хардаг.
Зуухны халаалтын хоолойНикель хромын хайлшийн халаалтын утас, зэвэрдэггүй ган хоолой, өөрчлөгдсөн өндөр температурт магнийн нунтагаар хийгдсэн U, W эсвэл шулуун саваа хэлбэрийн цахилгаан халаалтын хоолой нь өндөр дулааны үр ашиг, удаан эдэлгээтэй, суурилуулахад хялбар, сайн механик бат бөх чанар болон бусад давуу талуудтай. Хэлбэр, хүчдэл, хүчийг хэрэглэгчийн хэрэгцээнд нийцүүлэн өөрчилж болно.
1. Даралт, зэврэлт болон өндөр температурт тэсвэртэй
2. Хатуу зэвэрдэггүй ган гагнуурын процесс, маш сайн материал, урт хугацааны үйлчилгээ.
3. Өндөр нягтралтай төвлөрсөн, авсаархан бүтэцтэй, сайн тогтвортой.
4. Үйлчлүүлэгчийн шаардлага болон зураглалын дагуу өөрчилж болно.
5. Ерөнхийдөө шарах зуухны халаалтын элемент нь зуухны чийгшлийн боловсруулалтыг ашигладаг, өнгө нь шаргал, өндөр температурт хатааж болно, цахилгаан халаалтын хоолойн гадаргуугийн өнгө нь хар эсвэл хар ногоон байдаг.
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














