| Бүтээгдэхүүний нэр | Цахилгаан хэт улаан туяаны керамик халаагуурын хавтан |
| Материал | Керамик |
| Хүчдэл | 12V-480V, өөрчилж болно |
| Ваттын чадал | 125-1500W эсвэл өөрчлөн тохируулсан |
| Дүрс | Хавтгай/Муруй/Чийдвэр |
| Эсэргүүцэлтэй утас элемент | Ni-Cr эсвэл FeCr |
| Ашигтай долгионы хүрээ | 2-оос 10 мкм хүртэл |
| Дундаж ашиглалтын хугацаа | Нөхцөл байдлаас шалтгаалан 20,000 цаг хүртэл ажиллах боломжтой |
| Дотоод термопар | K эсвэл J төрөл |
| Хэрэглээ | Хэт улаан туяаны керамик халаагуур |
| Хүйтэн бүсүүд | Урт болон диаметрээс хамаарна 5-25мм |
| Санал болгож буй цацрагийн зай | 100 мм-ээс 200 мм хүртэл |
| Багц | нэг хайрцагтай нэг халаагуур |
| Өнгө | хар, цагаан, шар |
| Хэт улаан туяаны керамик халаагчийн стандарт хэмжээ 1. 60*60мм2. 120ммx60мм3. 122ммx60мм 4. 120мм*120мм5. 122мм*122мм6. 240мм*60мм 7. 245мм*60мм K эсвэл J төрлийн термопартай | |
Керамик хэт улаан туяаны халаагуур нь зохих керамик материалд бүрэн шигтгэгдсэн эсэргүүцэлтэй дулаан дамжуулагчаас бүрдэнэ. Энэ нь керамик дотор бүрэн шигтгэгдсэн тул дулаан дамжуулагчийн үүсгэсэн энерги нь түүнийг хүрээлсэн материал руу дамжуулж, дулаан дамжуулагчийг хэт халалтаас сэргийлж, ашиглалтын хугацааг уртасгадаг. Дулаан дамжуулагчийг шигтгэхэд ашигласан материал нь дулаалгатай байх ёстой бөгөөд хэт улаан туяаны цацрагийн тогтоосон хязгаарт сайн шингээлт болон цацраг идэвхжилтэй байх ёстой. Энэ шаардлагыг хангахын тулд керамик хэт улаан туяаны халаагуурыг янз бүрийн геометрийн хэлбэрээр хийж болно.
Керамик хэт улаан туяаны халаагчийн гол хэсэг нь керамик бөгөөд гадаргуугийн нэг хэсгийг цацраг туяаны гадаргуу болгон ашиглаж, халаалтын ороомогтой нэгтгэдэг. Керамик хэт улаан туяаны халаагчийн хувьд термопарыг дулаан дамжуулагчтай зэргэлдээ байрлалд бэхлэх боломжтой.
1. Хэт улаан туяаны керамик халаагуурын хавтан нь ус нэвтэрдэггүй бүтэцтэй тул хадгалах, суурилуулах явцад гоожихоос сэргийлж тос, ус, хуванцар хэсгүүдтэй харьцаж болохгүй.
2. Суурилуулахын өмнө угсралтын байрлал нь цахилгаан хэт улаан туяаны керамик халаагчийн үзүүлэлттэй тохирч байгаа эсэх, ашиглалтын хүчдэл нь тохирч байгаа эсэхийг шалгана уу.
3. Суурилуулахдаа хэт улаан туяаны керамик халаагуурыг халаагч их биетэй нягт холбох ёстой бөгөөд халаагч их биеийн гадаргуу нь тэгш, бүрэн, жигд бус байх ёстой.
4. Хэт улаан туяаны керамик халаагуур ашиглах үедКерамик хавтангийн эвдрэлд хүргэж болзошгүй хатуу зүйлтэй мөргөлдөхөөс зайлсхийж, хайлшин эсэргүүцэлтэй утас нь ашиглалтын хугацаанд нөлөөлдөг.
5. Хэрэв хэт улаан туяаны керамик халаагчийн хавтанг хэрэглэсний дараа гадаргуу дээр түлэгдсэн хар өнгө үүссэн бол энэ нь халсан биеийн дулаан болон дулаан тархалт тэнцвэргүй байгааг илтгэж байгаа бөгөөд шатахаас сэргийлж цаг тухайд нь тохируулах шаардлагатай.
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












