| Бүтээгдэхүүний нэр | Цахилгаан зуухны халаалтын элемент |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. |
| Дүрс | захиалгат |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Зуухны халаалтын элемент |
| Хоолойн урт | 300-7500мм |
| Дүрс | захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Терминалын төрөл | Захиалгат |
| ньцахилгаан зуухны халаалтын элемент6.5 мм эсвэл 8.0 мм хоолойн диаметрийг сонгож болно, хэмжээ, хэлбэрийг шаардлагын дагуу өөрчилж болно. Хоолойн диаметр нь зэвэрдэггүй ган 304, бусад хоолойн материалыг өөрчилж болно. | |
Зэвэрдэггүй ганзуухны халаалтын элементнь хоёр толгойтой цилиндр хэлбэртэй цахилгаан халаалтын элементүүд юм. Зэвэрдэггүй ган бүрхүүлээр хамгаалагдсан. Ихэвчлэн давхар толгойтой халаагуурыг шахах шахуурга, халаалтын хавтан эсвэл янз бүрийн багаж хэрэгсэл гэх мэт хатуу бодисыг халаахад ашигладаг бөгөөд давхар толгойтой халаагуурыг тодорхой нөхцөлд ус эсвэл хийнийг халаахад ашиглаж болно. Технологийн сонголт нь шаардлагатай техникийн үзүүлэлтүүд болон хэрэглээнээс хамаарна. Хэрэв та ямар бүтээгдэхүүн хайж байгаагаа яг мэдэхгүй байгаа бол бид таны хэрэгцээнд хамгийн сайн шийдлийг санал болгоно.
1. Урт наслалт
2. Хурдан халаана
3. Аюулгүй байдал ба байгаль орчныг хамгаалах
4. Суулгахад хялбар.
5. Бага өртөгтэй, урт хугацааны үйлчилгээтэй, өндөр үр ашигтай.
6. Хэлбэр, гадаргуу, үзүүлэлт гэх мэтийг оруулаад өөрчилж болно.
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














