Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Цахилгаан зуухны хоолой хэлбэрийн халаагч элемент |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. |
| Дүрс | шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэй гэх мэт. |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Зуухны халаалтын элемент |
| Хоолойн урт | 300-7500мм |
| Дүрс | захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Терминалын төрөл | Захиалгат |
| ньзуухны халаалтын элементбогино долгионы зуух, зуух, цахилгаан мах шарах зууханд ашиглагддаг. Зуухны халаагчийн хэлбэрийг үйлчлүүлэгчийн зураг эсвэл дээжийн дагуу өөрчилж болно. Хоолойн диаметрийг 6.5мм, 8.0мм эсвэл 10.7мм гэж сонгож болно. JINGWEI HEATER нь мэргэжлийн халаалтын хоолойн үйлдвэр бөгөөд хүчдэл ба хүчийг ...зуухны халаалтын элементШаардлагатай бол өөрчилж болно. Зуухны халаалтын элементийн хоолойг халаах боломжтой бөгөөд халаасны дараа хоолойн өнгө нь хар ногоон өнгөтэй болно. Бидэнд олон төрлийн терминалын загварууд байдаг бөгөөд хэрэв та терминал нэмэх шаардлагатай бол эхлээд бидэнд загварын дугаараа илгээх хэрэгтэй. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Цахилгаан зуухны халаалтын элемент нь хоол хийх, жигнэхэд шаардлагатай дулааныг үүсгэдэг цахилгаан ханын зуухны чухал бүрэлдэхүүн хэсэг юм. Энэ нь янз бүрийн хоол хийх ажилд зуухны хөндийн доторх температурыг хүссэн түвшинд хүргэх үүрэгтэй. Ханын зуухнууд нь дулааны жигд тархалтыг хангах, янз бүрийн хоол хийх аргуудад олон талт байдлыг хангах үүднээс стратегийн байрлалд байрлуулсан олон халаалтын элементтэй байдаг.
Бүтээгдэхүүний онцлогууд
1. Дулааны жигд хуваарилалт
Сайн зохион бүтээсэн халаалтын элемент нь зуухны хөндийд дулааныг жигд хуваарилдаг. Энэ нь халуун цэгүүд үүсэхээс сэргийлж, жигд хоол хийх, жигнэх үр дүнг баталгаажуулдаг.
2. Температурын хяналт
Орчин үеийн ханын зуухнууд нь ихэвчлэн янз бүрийн хоол хийх ажилд нарийн температурыг тохируулах боломжийг олгодог дэвшилтэт температурын хяналтын функцтэй ирдэг. Халаах элементийн үр ашиг нь температурыг нарийн хадгалахад хувь нэмэр оруулдаг.
3. Хурдан урьдчилан халаах
Хүчирхэг бөгөөд үр ашигтай халаалтын элемент нь урьдчилан халаах хугацааг хурдан болгоход хүргэдэг. Энэ нь та яарч байгаа эсвэл хоол хийх нийт хугацааг багасгахыг хүсч байгаа үед онцгой тохиромжтой.
4. Олон талт байдал
Ханын зуухнууд нь дээд ба доод элементүүд, мөн конвекцийн сэнс зэрэг олон халаалтын элементүүдтэй байж болно. Энэхүү олон талт байдал нь уламжлалт жигнэмэг, конвекцийн жигнэмэг, шарах гэх мэт янз бүрийн жоруудад тохирох хоол хийх аргыг сонгох боломжийг танд олгоно.
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














