| Бүтээгдэхүүний нэр | Цахилгаан хоолойтой гүн тос шарагч халаалтын элемент |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. |
| Дүрс | Захиалгат |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Шарагч халаалтын элемент |
| Хоолойн урт | 300-7500мм |
| Терминал | Захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Терминалын төрөл | Захиалгат |
| JINGWEI халаагуур нь мэргэжлийн гүн шарагч халаалтын хоолой үйлдвэрлэгч бөгөөд бид 25 гаруй жилийн турш захиалгаар хийсэн цахилгаан халаалтын хоолой үйлдвэрлэж ирсэн.Хүч чадалгүн тос шарагч халаалтын элементМөн шаардлагын дагуу өөрчилж болно. Хоолойн толгойг бид ихэвчлэн фланц, фланцын материалыг ашигладаг бөгөөд бид зэвэрдэггүй ган эсвэл зэс ашигладаг. | |
ньгүн шарагч халаалтын хоолойнь гүн шарагчинд ашиглах зориулалттай тусгайлан бүтээгдсэн халаалтын элемент бөгөөд хоол хүнсийг хурдан бөгөөд жигд халаах, хоол хийх явцад тогтмол дулааны нөлөөнд өртөх, улмаар амт, тэжээллэг чанарыг хадгалах зорилготой юм. Энд дараах шинж чанарууд байна.тосны гүн шарагч халаалтын элемент:
1. Үр ашигтай халаалт:.шарагч халаалтын хоолойҮр ашигтай цахилгаан халаалтын хувиргах технологийг ашигладаг бөгөөд богино хугацаанд хурдан халааж, тогтвортой дулаан гаралтыг хангах боломжтой.
2. Жигд халаалт:Хоолыг шарах явцад жигд халаах, орон нутгийн хэт халалт эсвэл хүйтэн хэсгээс зайлсхийхийн тулд оновчтой дулаан хуваарилах системээр бүтээгдсэн.
3. Бат бөх чанар:Өндөр чанартай зэвэрдэггүй гангаар хийгдсэн, зэврэлтэнд сайн тэсвэртэй, өндөр температурт тэсвэртэй тул урт хугацааны тогтвортой байдал, аюулгүй байдлыг хангана.
4. Хялбар суурилуулалт болон засвар үйлчилгээ:.хоолой хэлбэрийн тос шарагч халаагч элементДизайн нь энгийн, суурилуулах, солиход хялбар, засвар үйлчилгээ сайтай, засвар үйлчилгээний зардал болон цаг хугацааг бууруулдаг.
1. Арилжааны гал тогоо болон гэрийн гал тогоо зэрэг бүх төрлийн гүн шарагч төхөөрөмжид өргөн хэрэглэгддэг.
2. Рапсын тос, самрын тос гэх мэт бүх төрлийн хүнсний тосыг халаахад тохиромжтой.
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













