| Бүтээгдэхүүний нэр | Цахилгаан хоолойтой ус нэвчих халаагч |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. |
| Дүрс | шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэй гэх мэт. |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Усанд шумбах халаалтын элемент |
| Хоолойн урт | 300-7500мм |
| Дүрс | захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Терминалын төрөл | Захиалгат |
| ньХоолойн ус нэвчих халаагчБид зэвэрдэггүй ган 201 болон зэвэрдэггүй ган 304 материалаар хийсэн бөгөөд фланцын хэмжээ нь DN40 болон DN50, хүч чадал болон хоолойн уртыг шаардлагын дагуу өөрчилж болно. | |
ньдүрэх халаалтын хоолойзэвэрдэггүй ган хоолойд цахилгаан халаалтын утсаар дүүргэсэн бөгөөд хоосон хэсгийг сайн дулаан дамжуулалт, дулаалгатай магнийн ислийн нунтагаар дүүргэж, дараа нь хоолойг хэрэглэгчийн шаардлагатай янз бүрийн хэлбэрээр хийдэг. Энэ нь энгийн бүтэцтэй, өндөр дулааны үр ашигтай, сайн механик бат бөх, хатуу ширүүн орчинд сайн дасан зохицох чадвартай.цахилгаан халаалтын хоолойТөрөл бүрийн шингэнийг халаахад ашиглаж болно, агаар, тос, ус гэх мэтийг халаахад тохиромжтой. Энэ нь өндөр дулааны үр ашиг, удаан эдэлгээтэй, өндөр механик бат бөх, суурилуулахад хялбар, аюулгүй байдал, найдвартай байдал зэрэг шинж чанартай.
ньхоолой хэлбэрийн халаалтын элементшулуун нэг үзүүртэй халаалтын хоолой, шулуун хоёр үзүүртэй халаалтын хоолой, U хэлбэрийн халаалтын хоолой, W хэлбэрийн халаалтын хоолой, тусгай хэлбэрийн халаалтын хоолой, спираль халаалтын хоолой гэх мэтээр хувааж болно. Өөрчлөх боломжтой!
Цахилгаан дүрэх халаалтын хоолойнь цахилгаан энергийг дулааны энерги болгон хувиргадаг тусгай цахилгаан эд анги юм. Хямд үнэ, ашиглахад хялбар, суурилуулахад хялбар, бохирдолгүй тул янз бүрийн халаалтын үед өргөн хэрэглэгддэг.
1. Цахилгаан дулааны хоолой нь жижиг хэмжээтэй, их хэмжээний хүчин чадалтай: халаагч нь голчлон кластер хоолой хэлбэртэй цахилгаан халаалтын элементүүдийг ашигладаг.
2. Дулааны хурдан хариу үйлдэл, өндөр температурын хяналтын нарийвчлал, өндөр цогц дулааны үр ашиг.
3. Халаалтын өндөр температур: халаагчийн дизайны хамгийн их ажлын температур 850℃ хүрч болно, дунд зэргийн гаралтын температур дундаж бөгөөд температурын хяналтын нарийвчлал өндөр байна.
4. Өргөн хэрэглээний хязгаарлалт, хүчтэй нийцэл: халаагуурыг дэлбэрэлтэд тэсвэртэй эсвэл алдартай газруудад ашиглаж болно, дэлбэрэлтэд тэсвэртэй dIB ба C хүртэлх зэрэглэл, даралт нь 20MPa хүртэл,
5. Урт хугацааны ашиглалтын хугацаа, өндөр найдвартай байдал: халаагуур нь ер бусын цахилгаан халаалтын өгөгдөлөөр хийгдсэн, дизайны гадаад төрх байдал нь бага ачаалалтай, олон засвар үйлчилгээ шаарддаг тул цахилгаан халаагуурын аюулгүй байдал, ашиглалтын хугацааг эрс нэмэгдүүлдэг.
6. Бүрэн идэвхтэй удирдлагатай байж болно: халаагчийн хэлхээний дизайны шаардлагын дагуу гаралтын температур, солир, даралт болон бусад идэвхтэй удирдлагын параметрүүдийг гүйцээж, компьютертэй сүлжээнд холбож болно. Эрчим хүч хэмнэх үр дүн нь илэрхий бөгөөд цахилгаан эрчим хүчээр үүссэн дулааны бараг 100% нь халаалтын орчинд шилждэг.
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













