Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Ууршуулагч гэсгээгч халаагч |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. |
| Дүрс | шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэй гэх мэт. |
| Усан дахь эсэргүүцэлтэй хүчдэл | 2,000V/мин (хэвийн усны температур) |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Гэсгээх халаалтын элемент |
| Хоолойн урт | 300-7500мм |
| Хар тугалган утасны урт | 700-1000мм (захиалгат) |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Терминалын төрөл | Захиалгат |
| Ууршуулагч гэсгээх халаагуурыг агаар хөргөгчийг гэсгээх зориулалттай, дүрсний хэлбэртэйгэсгээх халаалтын хоолойЭнэ нь АА төрөл (давхар шулуун хоолой), хоолойн урт нь таны агаар хөргөгчийн хэмжээтэй тохирч өөрчлөгддөг бөгөөд манай бүх гэсгээх халаагуурыг шаардлагатай бол өөрчилж болно. Зэвэрдэггүй ганАгаар хөргөгчинд зориулсан гэсгээх халаалтын хоолойХоолойн диаметрийг 6.5 мм эсвэл 8.0 мм болгож болох бөгөөд хар тугалган утастай хэсэгтэй хоолойг резинэн толгойгоор битүүмжилнэ. Мөн хэлбэрийг U болон L хэлбэртэй болгож болно. Гэсгээх халаалтын хоолойн хүчийг метр тутамд 300-400Вт болгоно. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Хүйтэн агуулахын бага температурт агаар нь ус агуулдаг бөгөөд ус конденсатортой холбогдоход хүйтэн жавар, мөс үүсч, хөргөлтийн үр нөлөөнд нөлөөлдөг. Энэ асуудлыг шийдэхийн тулд хүйтэн агуулахад сэнстэй гэсгээх халаагчийн хоолой суурилуулна. Ууршуулагчтай гэсгээх халаагуур нь дулаан үүсгэж, конденсаторын гадаргуугийн температурыг нэмэгдүүлж, хүйтэн жавар, мөсийг хайлуулж чаддаг.
Хүйтэн агуулахын жигд, тогтвортой температурыг хангахын тулд ууршуулагч гэсгээх халаагчийн хоолойн байрлалыг сэнсний доор эсвэл сэнсний ард сонгох хэрэгтэй. Ингэснээр халуун агаарыг хүйтэн агуулахын бүх хэсэгт жигд илгээж, хүйтэн агуулахын доторх температурыг жигд нэмэгдүүлж, улмаар конденсатор дээрх хөлдөлт, мөс хайлах хурдыг хурдасгадаг. Хэрэв гэсгээх хоолойг буруу байрлуулсан бол орон нутгийн температур нэмэгдэх эсвэл хүйтэн агуулахын булангуудыг үхүүлэхэд хялбар бөгөөд ингэснээр бүрэн хайлах боломжгүй хөлдөлт, мөс үүсэх болно.
Агаар хөргөгч загварт зориулсан гэсгээх халаагуур
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Гэсгээгч халаагуурыг голчлон хөргөлт болон хөлдөөлтийн системд хөлдөлт болон мөс хуримтлагдахаас урьдчилан сэргийлэх зорилгоор ашигладаг. Тэдгээрийн хэрэглээнд дараахь зүйлс орно.
1. Агааржуулалтын системүүд:Хүйтэнд өртөмтгий хөргөлтийн ороомогтой агааржуулагчийн төхөөрөмжүүдэд мөсийг хайлуулж, системийн хөргөлтийн үр ашгийг нэмэгдүүлэхийн тулд гэсгээгч халаагуурыг ашигладаг.
2. Аж үйлдвэрийн хөргөлт:Хүнсний боловсруулах үйлдвэр, агуулахын байгууламж гэх мэт томоохон хэмжээний хөргөлт шаарддаг үйлдвэрүүд хөргөлтийн системийн үр ашгийг хадгалах, бүтээгдэхүүний чанарыг хангахын тулд гэсгээх халаагуур ашигладаг.
3. Хүйтэн өрөөнүүд болон хөлдөөгч:Гэсгээх халаагуурыг хүйтэн өрөө болон хөлдөөгчинд ууршуулагч ороомог дээр мөс хуримтлагдахаас сэргийлж, хурдан мууддаг зүйлсийг их хэмжээгээр хадгалахад тогтмол температурыг хадгалах зорилгоор ашигладаг.
4. Хөргөгчтэй ачааны машин болон контейнерууд:Хөргөгчтэй тээврийн системд гэсгээгч халаагуурыг мөс хуримтлагдахаас сэргийлж, тээвэрлэлтийн явцад барааг оновчтой нөхцөлд байлгах зорилгоор ашигладаг.
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















