| Бүтээгдэхүүний нэр | Ууршуулагч ба хөргөгчийн эд ангиуд Цахилгаан гэсгээх халаалтын элемент |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. |
| Дүрс | шулуун, U хэлбэр, U хэлбэр, эсвэл захиалгат. |
| Хэмжээ | Захиалгат |
| Усан дахь эсэргүүцэлтэй хүчдэл | 2,000V/мин (хэвийн усны температур) |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Гэсгээх халаалтын элемент |
| Битүүмжлэх арга | резинэн толгой эсвэл агшиж болох хоолой |
| Хар тугалган утасны урт | 700мм, эсвэл захиалгаар |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Цахилгаан гэсгээх халаалтын элемент нь зэвэрдэггүй ган 304 хоолойгоор хийгдсэн бөгөөд голчлон хөлдөөгч, хөргөгч, хөргөгч, ууршуулагч гэх мэт зүйлд ашиглагддаг. Манай бүх хоолой хэлбэртэй гэсгээх халаалтын элементийг хэрэглэгчийн шаардлагаар өөрчилж болно. Хэлбэр нь дан шулуун хоолой, U хэлбэртэй, W хэлбэртэй, хоёр хоолой гэх мэт хэлбэртэй. JINGWEI халаагуур нь мэргэжлийн халаалтын элемент үйлдвэрлэгч бөгөөд бид хэрэглэгчийн хувьд захиалгаар халаагч хийж болох бөгөөд хэмжээ, хэлбэр, хүчдэл, хүчийг нь өөрчилж болно. Бидний гол бүтээгдэхүүнүүд нь гэсгээх халаалтын хоолой, зуухны халаагуур, сэрвээтэй халаалтын хоолой, бусад халаалтын хоолой, хөнгөн цагаан тугалган халаагуур, силикон резинэн халаалтын дэвсгэр, бүлүүрт халаагуур, силикон халаалтын утас, силикон халаалтын бүс, хөнгөн цагаан халаалтын хавтан гэх мэт. | |
Цахилгаан гэсгээх халаалтын хоолойг зэвэрдэггүй ган 304 хоолойд цахилгаан халаалтын утсаар дүүргэж, хоосон хэсгийг нь сайн дулаан дамжуулалт, дулаалгатай магнийн ислийн нунтагаар дүүргэж, дараа нь хэрэглэгчдэд шаардлагатай янз бүрийн хэлбэрт оруулдаг. Энэ нь энгийн бүтэц, өндөр дулааны үр ашиг, сайн механик бат бөх чанар зэрэг давуу талуудтай. Цахилгаан халаалтын хоолойг янз бүрийн шингэн болон хүчил, шүлт, давсыг халаахад ашиглаж болохоос гадна металл халаах, хайлуулах бага уусмалын цэгт дасан зохицдог.
Цахилгаан гэсгээх халаалтын элемент нь гадаргуу дээр цэнэггүй гэдгээрээ онцлог юм. Бүтцийн онцлогоос шалтгаалан зэвэрдэггүй ган гэсгээх халаалтын хоолой нь бусад төрлийн цахилгаан халаалтын элементүүдээс олон давуу талтай. Жишээлбэл, энэ нь зөвхөн энгийн бүтэц, материалын хэмнэлт, хямд өртөг, удаан эдэлгээтэй ашиглалтын хугацаа, өндөр механик бат бөх чанар, өндөр дулааны үр ашиг төдийгүй эрчим хүч хэмнэх, ашиглахад аюулгүй, янз бүрийн хэлбэртэй нугалж болдог, хөнгөн, задалж угсрахад хялбар, өргөн хэрэглэгддэг.
Гэсгээх зориулалттай гэсгээх халаалтын элементийг агаар хөргөгч болон конденсаторын сэрвээнд амархан суулгаж болно. Хөргөгч, хөргөгч, хөлдөөгч, хөргөгч гэх мэт зүйлд өргөн хэрэглэгддэг.
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













