Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Ууршуулагч хоолойтой гэсгээх хөнгөн цагаан халаагуур |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 4.5мм, 6.5мм гэх мэт |
| Дүрс | захиалгат |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Хөнгөн цагаан гэсгээгч халаагч |
| Хоолойн урт | 300-7500мм |
| Хар тугалган утасны урт | 700-1000мм (захиалгат) |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Терминалын төрөл | Захиалгат |
| Хөнгөн цагаан халаагуурыг гэсгээхХоолойн материал нь хөнгөн цагаан хоолой бөгөөд хоолойн диаметр нь 4.5 мм ба 6.5 мм. Хөнгөн цагаан хоолойн халаагчийн хэлбэр, хэмжээг үйлчлүүлэгчийн шаардлагаар өөрчилж болно. Одоогийн байдлаар бид хэд хэдэн бүтээгдэхүүн үйлдвэрлэсэнхөнгөн цагаан гэсгээх халаагуурХэрэв та бидэнтэй холбоо барих шаардлагатай бол голчлон Египет болон Ойрхи Дорнодын бусад орнуудад экспортолдог. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Дизайны онцлогуудхөнгөн цагаан халаалтын хоолойг гэсгээхсайн дулаалга, усны эсэргүүцэл, зэврэлтэнд маш сайн тэсвэртэй. Тэд ихэвчлэн хөнгөн цагаан хоолойг гаднах хоолойн материал болгон ашигладаг, зэврэлтэнд сайн тэсвэртэй, хөлдөөх төхөөрөмжийн ажлын орчинд дасан зохицож чаддаг. Үүнээс гадна, үйлдвэрлэлийн процесс нь ...хөнгөн цагаан гэсгээх халаагуурмөн бүтээгдэхүүний чанар, гүйцэтгэлийг хангахын тулд зуухны ус зайлуулах боловсруулалтыг багтааж болно.хөнгөн цагаан хоолойтой гэсгээх халаагчУрт хугацааны ашиглалтын хугацаа, тогтвортой цахилгаан гүйцэтгэл, өндөр тусгаарлагч эсэргүүцэл, хүчтэй хэт ачааллын багтаамж, бага алдагдал гүйдэл, тогтвортой, найдвартай, хөргөлтийн тоног төхөөрөмжийн засвар үйлчилгээ, ашиглалтын зайлшгүй бүрэлдэхүүн хэсэг юм.
Дотоод бүтэц ньхөнгөн цагаан халаалтын хоолойЭсэргүүцлийн утас, шилэн цөм болон силикон резинэн дулаалгын давхарга багтсан. Энэхүү загвар нь халаалтын хоолойн битүүмжлэлийн үр нөлөөг сайн болгодог, унахад амархан биш, аюулгүй байдлын эрсдэлгүй, халаалтын хугацаа богино, эрчим хүчний хэрэглээ бага, халаалтын өндөр үр ашиг, температурын жигд байдал сайн, гэсгээлтийг бүрэн гүйцэд болгодог.
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Хөнгөн цагаан халаалтын хоолойг гэсгээхнь хөргөлтийн тоног төхөөрөмжид тусгайлан зориулсан цахилгаан элементийн нэг төрөл бөгөөд хөргөлтийн тоног төхөөрөмжийг цахилгаан халаалт, гэсгээх зорилгоор ашигладаг. Энэ төрлийн загвархөнгөн цагаан халаалтын хоолойхөлдөөх төхөөрөмжийн ажлын орчны шинж чанарыг харгалзан үздэг, тухайлбал доторх өндөр чийгшил, бага температур, халуун, хүйтэн цочрол байнга гардаг тул хөлдөөх төхөөрөмжид хэвийн ажиллах боломжийг хангахын тулд тусгай бүтэц, материалыг ашигладаг.Хөнгөн цагаан гэсгээх халаалтын хоолойХүйтнийг хайлуулах, тоног төхөөрөмжийн хэвийн ажиллагаа, үр ашигтай ажиллагааг хангахын тулд ихэвчлэн цахилгаан халаалтаар хөргөгч, хөргөгч, хөлдөөгч болон бусад хөргөлтийн тоног төхөөрөмж дээр суурилуулдаг.
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













