Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Исгэлтийн гэрийн шар айраг исгэх халаалтын бүс |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Хүч чадал | 20-25Вт |
| Хүчдэл | 110-230В |
| Материал | силикон резин |
| Туузны өргөн | 14мм ба 20мм |
| Туузны урт | 900 мм |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | гэрийн шар айраг халаагч |
| Хар тугалган утасны урт | 1900 мм |
| Багц | нэг халаагууртай нэг уут |
| Зөвшөөрөл | CE |
| Залгуур | АНУ, Евро, Их Британи, Австрали гэх мэт. |
| ньгэрийн шар айрагны халаалтын бүсӨргөн нь 14мм ба 20мм, туузны урт 900мм, цахилгаан шугамын урт 1900мм. Залгуурыг АНУ, Их Британи, Евро, Австрали гэх мэтээр сонгож болно. ньгэрийн шар айраг халаагчийн бүсБүдэгрүүлэгч эсвэл температурын термостат нэмж болно, ашиглах үед температурын туузыг нэмж болно. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
ньисгэх шар айрагны халаалтын бүсбат бөх, уян хатан чанараараа алдартай өндөр чанартай силикон резинээр хийгдсэн; Үүнийг манай нарийн температурын наалттай хослуулан исгэх температурыг үр дүнтэй хянаж, хянана; Термостатыг ашиглан температурыг тохируулсны дараа халаалтын бүс үргэлжлүүлэн халдаг;
Гэрийн шар айраг халаагч14мм ба 20мм өргөнтэй, янз бүрийн шар айраг исгэх саванд тохиромжтой; Үүнтэй адил халаалтын тууз нь 900мм урт, утас нь 1900мм урт бөгөөд 7-8 галлон хуванцар исгэгч эсвэл 6 галлон хуванцар исгэгчдэд тохиромжтой.
Гэрийн шар айраг исгэх халаагуурын багцыг тунгалаг уут, хэвлэмэл картон уут эсвэл хайрцагт савлаж болно. Хэвлэмэл картон уут (500 ширхэг) болон хайрцаг (500 ширхэг)-ийн MOQ байгаа бөгөөд стандарт багц нь нэг халаагууртай бөгөөд нэг тунгалаг полиэтилен ууттай.
Бүтээгдэхүүний онцлогууд
Гэрийн нөхцөлд шар айраг исгэх халаагуур нь тогтмол шар айраг исгэх температурыг хангах бөгөөд энэ нь шар айраг, дарс, алимны шүүс эсвэл комбуча исгэх амжилтад чухал үүрэг гүйцэтгэдэг. Хэрэглэхэд хялбар, зүгээр л залгаад исгэгчийг самбар дээр байрлуулахад л хангалттай.
Шар айраг исгэх үйл явцын хамгийн тодорхойгүй хүчин зүйлсийн нэг бол исгэх хамгийн тохиромжтой температурыг тогтмол байлгах чадвар юм. Гэрийн нөхцөлд шар айраг исгэх халаалтын бүс нь тогтмол исгэх температурыг хангах бөгөөд энэ нь шар айраг, дарс, алимны шүүс эсвэл комбуча исгэх амжилтад зайлшгүй шаардлагатай. Ашиглахад хялбар, зүгээр л залгаад исгэгчийг самбар дээр тавь. Эцсийн температурын хяналтыг хийхийн тулд залгууртай термометрийн худаг болон дижитал температур хянагчтай самбарыг ашиглаарай.
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














