Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | АНУ-ын залгууртай исгэх гэрийн шар айрагны халаалтын бүс |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Хүч чадал | 20-25Вт |
| Хүчдэл | 110-230В |
| Материал | силикон резин |
| Туузны өргөн | 14мм ба 20мм |
| Туузны урт | 900 мм |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | гэрийн шар айраг халаагч |
| Хар тугалган утасны урт | 1900 мм |
| Багц | нэг халаагууртай нэг уут |
| Зөвшөөрөл | CE |
| Залгуур | АНУ, Евро, Их Британи, Австрали гэх мэт. |
| ньгэрийн шар айрагны халаалтын бүсӨргөн нь 14мм ба 20мм, туузны урт 900мм, цахилгаан шугамын урт 1900мм. Залгуурыг АНУ, Их Британи, Евро, Австрали гэх мэтээр сонгож болно. ньгэрийн шар айраг халаагчийн бүсБүдэгрүүлэгч эсвэл температурын термостат нэмж болно, ашиглах үед температурын туузыг нэмж болно. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Ихэнхисгэх шар айрагны халаагчийн бүсдотор нь халаалтын элементтэй, зөөлөн цахилгааны утастай резинэн тууз юм. Туузан нь исгэгчийг ороож, олс чанга татагддаг тул исгэгчийг таны сонгосон өндөрт (энэ мөчид илүү ихийг) атгадаг. Ихэнх ньшар айраг исгэх дулааны бүсойролцоогоор 20-25 ваттын дулааны эх үүсвэртэй тул уламжлалт улайсгасан чийдэнгээс илүү эрчим хүчний хэмнэлттэй бөгөөд ихэнх тохиолдолд илүү эрчим хүчний хэмнэлттэй байдаг. Энэ нь шар айраг дахь мөөгөнцрийг цочролоос урьдчилан сэргийлэхийн тулд бага илчлэг өгдөг.
Температурын огцом хэлбэлзэл нь мөөгөнцрийн эрүүл мэндэд хортой бөгөөд мөөгөнцөр нь хүсээгүй амт оруулагч нэгдлүүдийг үүсгэхэд хүргэдэг. Халаалтын дэвсгэрээс гарч буй зөөлөн дулаан нь шар айрагны температурыг аажмаар нэмэгдүүлж, орчны температураас хамааран ихэнх шар айраг эсвэл дарсыг исгэхэд шаардлагатай хязгаарт байлгадаг.
Бүтээгдэхүүний онцлогууд
Шар айраг, дарс, алимны шүүс эсвэл комбуча исгэх амжилт нь тогтмол исгэх температурыг хадгалахаас хамаардаг бөгөөд үүнийг гэрийн исгэх халаагуураар хийж болно. Үүнийг залгаад исгэгчийг самбар дээр байрлуулж ашиглаж эхэлнэ үү.
Исгэлтийн төгс температурыг тогтмол байлгах чадвар нь шар айраг исгэх хамгийн төвөгтэй талуудын нэг юм. Шар айраг, дарс, алимны дарс эсвэл комбуча исгэх амжилт нь тогтмол исгэх температурыг хадгалахаас хамаардаг бөгөөд үүнийг гэрийн исгэх халаалтын бүс хангана. Үүнийг холбож, исгэгчийг самбар дээр байрлуулж ашиглаж эхэлнэ үү. Эцсийн температурын хяналтыг хийхийн тулд дижитал температур хянагч болон залгууртай термометрээр тоноглогдсон самбарыг ашиглана уу.
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














