Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Сэлүүрт хоолойтой агаар халаагч |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм гэх мэт |
| Дүрс | Шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэй, эсвэл захиалгаар хийсэн |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Сэлүүртэй халаалтын элемент |
| Терминал | Резинэн толгой, фланц |
| Урт | Захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE, CQC |
| Бид ихэвчлэн шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэйгээр хийдэг сэрвээтэй халаалтын элементийн хэлбэрийг мөн шаардлагатай бол тусгай хэлбэрийг өөрчилж болно. Ихэнх үйлчлүүлэгчид хоолойн толгойг фланцаар сонгодог. Хэрэв та сэрвээтэй халаалтын элементүүдийг хөргөгч эсвэл бусад гэсгээх төхөөрөмж дээр ашигласан бол толгойн битүүмжлэлийг силикон резинээр сонгож болно. Энэ битүүмжлэлийн арга нь хамгийн сайн ус нэвтэрдэггүй. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Сэлүүртэй хоолойтой агаар халаагчЭнэ нь хийнээс шингэн рүү дулаан солилцуурт хамгийн өргөн хэрэглэгддэг дулаан солилцооны төхөөрөмж юм. Энэ нь нийтлэг суурьтай зэвэрдэггүй ган халаалтын хоолойд сэрвээ нэмж дулаан дамжуулалтыг сайжруулах зорилгод хүрдэг. Суурь хоолой нь зэвэрдэггүй ган хоолой байж болох бөгөөд сэрвээ нь зэвэрдэггүй ган тууз ашиглаж болно.
Сэрвээтэй хоолойн халаагуур нь механик ороомгийг ашигладаг бөгөөд цацраг туяаны сэрвээ болон цацраг туяаны хоолойн хоорондох холбоо барих гадаргуу нь том, нягт бөгөөд дулаан дамжуулалтын сайн, тогтвортой ажиллагааг баталгаажуулдаг. Агаарын дамжуулалтын эсэргүүцэл бага, уур эсвэл халуун ус нь ган хоолойгоор урсдаг бөгөөд дулааныг сэрвээгээр дамжин агаарт дамжуулж, ган хоолой дээр нягт ороосон сэрвээгээр дамжин агаарт дамжуулж, агаарыг халаах, хөргөх үр нөлөөг бий болгодог.
Хэлбэр сонгох
Бүтээгдэхүүний онцлог
Сэлүүртэй хоолойтой агаар халаагч нь хатаах системд агаар халаахад голчлон ашиглагддаг бөгөөд халуун агаарын төхөөрөмжийн гол тоног төхөөрөмж юм. Радиаторт ашигладаг дулааны орчин нь уур, халуун ус, эсвэл дулаан дамжуулах тос байж болно. Уурын ажлын даралт нь ерөнхийдөө 0.8МПа-аас ихгүй, халуун агаарын температур 170°C-аас доош байна.
1. Хоолой хэлбэртэй сэрвээтэй халаалтын элементүүдагаар халаагуур, тухайлбал агаар сувгийн халаагуур, сансрын халаагуур, зуух, хатаагч гэх мэтт ашиглагддаг.
2. Хүнд ханатай зэвэрдэггүй ган хоолой хэлбэртэй сэрвээтэй халаалтын элементүүд нь зэврэлттэй агаарын орчноос хамгаалдаг.
3. Хэрэглээнээс хамааран хэмжээ, бүрээсний материал, ватт, хүчдэлийг захиалгаар хийнэ.
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














