Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Радиусын эзэлхүүнээс 2-3 дахин их эзэлхүүнтэй нийтлэг элементээс ялгаатай нь сэрвээтэй халаалтын элементүүд нь нийтлэг элементийн гадаргуу дээрх металл сэрвээг бүрхдэг. Энэ нь радиусын эзэлхүүнээс 2-3 дахин их эзэлхүүнтэй нийтлэг элементээс ялгаатай нь сэрвээтэй агаар халаагч нь нийтлэг элементийн гадаргуу дээрх металл сэрвээг бүрхдэг. Энэ нь мэдэгдэхүйц нэмэгддэг. Энэ нь Нарийн элементийн гадаргуугийн цахилгаан ачаалал нь ердийн элементийнхээс гурваас дөрөв дахин их байгааг харуулж байна.
Үүний зэрэгцээ температур илүү хурдан өсч, дулаан ижил хурдаар өсч, дулаан илүү хурдан өсч, дулааны үр ашиг нэмэгдэж, жилийн үргэлжлэх хугацаа нэмэгдэж, температур буурдаг.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Сэлүүртэй халаалтын элемент |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм гэх мэт |
| Дүрс | Шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэй, эсвэл захиалгаар хийсэн |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Сэлүүртэй халаалтын элемент |
| Терминал | Резинэн толгой, фланц |
| Урт | Захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE, CQC |
| Бид ихэвчлэн шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэйгээр хийдэг сэрвээтэй халаалтын элементийн хэлбэрийг мөн шаардлагатай бол тусгай хэлбэрийг өөрчилж болно. Ихэнх үйлчлүүлэгчид хоолойн толгойг фланцаар сонгодог. Хэрэв та сэрвээтэй халаалтын элементүүдийг хөргөгч эсвэл бусад гэсгээх төхөөрөмж дээр ашигласан бол толгойн битүүмжлэлийг силикон резинээр сонгож болно. Энэ битүүмжлэлийн арга нь хамгийн сайн ус нэвтэрдэггүй. | |
Хэлбэр сонгох
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
1. Химийн үйлдвэрт химийн халаалт, зарим нунтагыг тодорхой даралтын дор химийн боловсруулалт хийж, агаараар халааж хатаадаг.
2. Биохийн тос, хүнд тос, түлшний тос, халуун солих тос, тосолгооны тос болон парафин зэрэг нүүрсустөрөгчийн нүүрстөрөгчийг халаах.
3. Дууссан цахилгаан дулааны хоолой нь дэлбэрэлтэд өртөх дэвшилтэт бүтэцтэй тул уг төхөөрөмжийг химийн бодис, цэргийн бодис, газрын тос, байгалийн хий, далайн эргийн зурагт хуудас, хөлөг онгоц болон тухайн бүс нутаг зэрэг дэлбэрэлтийг урьдчилан таамаглах чиглэлээр өргөн ашиглаж болно.
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















