Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Сэлүүртэй хоолойтой халаагч |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм гэх мэт |
| Дүрс | Шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэй, эсвэл захиалгаар хийсэн |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Сэлүүртэй халаалтын элемент |
| Терминал | Резинэн толгой, фланц |
| Урт | Захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE, CQC |
| Бид ихэвчлэн шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэйгээр хийдэг бөгөөд шаардлагатай бол зарим тусгай хэлбэрийг өөрчилж болно. Ихэнх үйлчлүүлэгчид хоолойн толгойг фланцаар сонгодог. Хэрэв та сэрүүн эсвэл бусад гэсгээх төхөөрөмж дээр сэрвээтэй халаалтын элементүүдийг ашигласан бол толгойн битүүмжлэлийг силикон резинээр сонгож болно. Энэ битүүмжлэлийн арга нь хамгийн сайн ус нэвтэрдэггүй. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Сэрвээтэй хоолойтой халаагчийн элемент нь анхны халаагч элементийн гадаргууг ороосон металл дулаан шингээгч юм. Энэ нь ердийн элементүүдтэй харьцуулахад дулаан тархах талбайг хоёроос гурван дахин нэмэгдүүлдэг; өөрөөр хэлбэл, сэрвээтэй дулаан шингээгч элементийн гадаргуугийн чадлын ачаалал нь ердийн элементүүдийнхээс гурваас дөрөв дахин их байдаг. Сэрвээтэй хоолойтой халаагчийн урт нь багасах тусам бодит дулааны алдагдал буурдаг. Температурын хурдан өсөлт, жигд дулаан ялгаруулалт, сайн дулаан тархалтын гүйцэтгэл, өндөр дулааны үр ашиг, урт хугацааны ашиглалтын хугацаа, халаалтын төхөөрөмжийн жижиг хэмжээ, хямд өртөг зэрэг нь ижил чадлын нөхцөлд давуу талууд юм.
Хэлбэр сонгох
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
1. Халаах болон хатаах үйл явц
Аж үйлдвэрийн зуух, хатаах хонгил, дулааны боловсруулалтын тоног төхөөрөмж нь халаалт болон хатаах ажиллагаанд сэрвээтэй хоолойтой халаагуур ашигладаг олон салбарын цөөн хэдэн салбар юм. Эдгээр нь өндөр температурыг хурдан бөгөөд үр дүнтэй үйлдвэрлэдэг тул эдгээр хэрэглээнд төгс тохирно.
2. Химийн болон боловсруулах үйлдвэрүүд
Шингэн, хий, хадгалах савыг химийн болон үйлдвэрлэлийн салбарт зэвэрдэггүй гангаар хийсэн сэрвээтэй халаалтын элементүүдийг ашиглан халаадаг. Эдгээр нь хадгалах сав, нэрэх цамхаг, химийн реакторуудад түгээмэл байдаг. Эдгээр сэрвээтэй халаагчийн нарийвчлалтай температурын хяналт нь хамгийн тохиромжтой процессын нөхцөл, өндөр чанартай гаралтыг баталгаажуулдаг.
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














