Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Сэлүүртэй хоолойтой халаагчийн үйлдвэр |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм гэх мэт |
| Дүрс | Шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэй, эсвэл захиалгаар хийсэн |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Сэлүүртэй халаалтын элемент |
| Терминал | Резинэн толгой, фланц |
| Урт | Захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE, CQC |
| Бид ихэвчлэн шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэйгээр хийдэг сэрвээтэй халаалтын элементийн хэлбэрийг мөн шаардлагатай бол тусгай хэлбэрийг өөрчилж болно. Ихэнх үйлчлүүлэгчид хоолойн толгойг фланцаар сонгодог. Хэрэв та сэрвээтэй халаалтын элементүүдийг хөргөгч эсвэл бусад гэсгээх төхөөрөмж дээр ашигласан бол толгойн битүүмжлэлийг силикон резинээр сонгож болно. Энэ битүүмжлэлийн арга нь хамгийн сайн ус нэвтэрдэггүй. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Жинвэй халаагуур нь мэргэжлийн сэрвээтэй хоолой хэлбэрийн халаагчийн үйлдвэр бөгөөд сэрвээтэй халаагуурыг үлээх суваг эсвэл бусад статик болон урсгалтай агаар халаах үед суурилуулж болно. Энэ нь дулааныг сарниулах зорилгоор халаалтын хоолойн гаднах гадаргуу дээр ороосон сэрвээгээр хийгдсэн.
Өндөр температурт тэсвэртэй утас нь өндөр температурт тэсвэртэй зэвэрдэггүй ган оёдолгүй хоолойд жигд тархсан бөгөөд завсар нь сайн дулаан дамжуулалт, дулаалгын гүйцэтгэлтэй талст магнийн ислийн нунтагаар нягт дүүргэгдсэн байдаг. Энэхүү бүтэц нь зөвхөн дэвшилтэт, өндөр дулааны үр ашигтай төдийгүй жигд дулаан үүсгэдэг. Утсанд цахилгаан гүйдэл байх үед үүссэн дулааныг талст магнийн ислийн нунтагаар дамжуулан металл хоолойн гадаргуу дээр тархаж, дараа нь халсан хэсэг эсвэл агаар хий рүү шилжүүлж халаах зорилгод хүрдэг. Сэрвээтэй хоолойн халаагуур нь ерөнхийдөө халаалтын орчин юм.
Хэлбэр сонгох
Бүтээгдэхүүний функц
Агаарын сэрвээтэй хоолой хэлбэрийн халаагуурыг голчлон анхны температураас шаардлагатай хийн температур хүртэл, 600°C хүртэл халаахад ашигладаг. Үүнийг сансар судлал, зэвсгийн үйлдвэрлэл, химийн үйлдвэрлэл, их дээд сургууль зэрэг олон шинжлэх ухааны судалгаа, үйлдвэрлэлийн лабораторид өргөн ашиглаж ирсэн. Энэ нь автомат температурын хяналт болон том урсгалтай өндөр температурын хосолсон систем болон дагалдах хэрэгслийг туршихад онцгой тохиромжтой. Хийн халаагуурыг өргөн хүрээнд ашиглаж болно: энэ нь ямар ч хийг халааж чаддаг бөгөөд үүссэн халуун хий нь хуурай, чийггүй, дамжуулдаггүй, шатдаггүй, тэсрэхгүй, химийн зэврэлтгүй, бохирдуулдаггүй, аюулгүй, найдвартай бөгөөд халсан орон зай хурдан халдаг (хянаж чаддаг).
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














