Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Усны саванд зориулсан фланцтай нэвчих халаагч |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. |
| Дүрс | шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэй гэх мэт. |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Усанд шумбах халаалтын элемент |
| Хоолойн урт | 300-7500мм |
| Дүрс | захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Терминалын төрөл | Захиалгат |
| ньХоолойн ус нэвчих халаагчБид зэвэрдэггүй ган 201 болон зэвэрдэггүй ган 304 материалаар хийсэн бөгөөд фланцын хэмжээ нь DN40 болон DN50, хүч чадал болон хоолойн уртыг шаардлагын дагуу өөрчилж болно. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Фланцын нэвчих халаагч: Энэ нь U хэлбэрийн хоолой хэлбэртэй цахилгаан халаалтын элементүүдийг ашигладаг бөгөөд эдгээрийг янз бүрийн халаалтын хэрэгслийн дизайны тодорхойлолтын дагуу фланцын бүрхүүл дээр угсарч, цахилгаан тохиргооны шаардлагын дагуу халаах материалд оруулдаг. Халаалтын элемент ажиллах үед түүнээс ялгарч буй их хэмжээний дулаан нь халсан орчин руу дамжуулж, орчны температурыг нэмэгдүүлдэг бөгөөд энэ нь шаардлагатай процессын шаардлагыг хангадаг. Орчны температур нь процесст шаардлагатай тогтоосон утгад хүрэхэд хяналтын систем нь температур мэдрэгчийн дохионы дагуу цахилгаан халаагчийн гаралтын чадлыг тохируулж, PID ажилласны дараа халаалтын элементийн эсэргүүцлийн ачааллын температурын хяналтыг хэрэгжүүлдэг. Шаардлагатай шаардлагыг хангахын тулд орчны температурыг жигд болгодог; Халаалтын элемент хэт температурт эсвэл шингэний түвшин бага байх үед халаалтын элементийн түгжээний хамгаалалтын төхөөрөмж нь халаалтын элементийг шатаахаас сэргийлж, ашиглалтын хугацааг уртасгахын тулд халаалтын цахилгаан хангамжийг нэн даруй тасалдаг.
Бүтээгдэхүүний онцлогууд
1. Фланцын нэвчих халаагуурыг фланц дээр гагнасан олон халаалтын хоолойгоор төвлөрсөн байдлаар халаадаг. Үүнийг голчлон задгай болон хаалттай уусмалын сав болон эргэлтийн системд халаахад ашигладаг. Энэ нь дараах давуу талуудтай: гадаргуугийн өндөр хүчин чадалтай тул агаараар халаах гадаргуугийн ачааллыг 2-4 дахин нэмэгдүүлдэг.
2. Фланцтай дүрэх халаагуур нь маш нягт, авсаархан. Бүхэл хэсэг нь богино, нягт тул сайн тогтвортой бөгөөд суурилуулахад тулгуур шаардлагагүй.
3. Хосолсон төрөл нь цахилгаан дулааны хоолойг фланцтай холбоход ихэвчлэн аргон нуман гагнуур ашигладаг бөгөөд бэхэлгээний төхөөрөмж хэлбэрээр ашиглаж болно, өөрөөр хэлбэл цахилгаан дулааны хоолой бүрийг бэхэлгээгээр гагнана. Дараа нь фланцын тагийг самараар түгждэг. Хоолой болон бэхэлгээг аргон нуман гагнуураар гагнаж, хэзээ ч гоождоггүй. Бэхэлгээний битүүмжлэх цэг нь шинжлэх ухааны технологийг ашигладаг. Нэг удаагийн солих нь маш тохиромжтой бөгөөд ирээдүйн засвар үйлчилгээний зардлыг ихээхэн хэмнэдэг.
4. Импортын болон дотоодын өндөр чанартай материалыг сонгох. Шинжлэх ухааны үйлдвэрлэлийн технологи, хатуу чанарын менежмент нь фланцтай ус халаагчийн цахилгааны гүйцэтгэлийг дээд зэргээр хангана.
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Фланцтай дүрэх халаагуур нь голчлон газрын тос, химийн бодис, хүнс, машин механизм болон бусад бүх төрлийн хадгалах сав, сав, түлшний савны материалын дулаалга, халаалтад зориулагдсан. Холболтын горим нь фланцтай эсвэл урсгалтай нүүрний битүүмжлэл байж болно.
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














