Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Хоног нэвчих хоолойтой халаалтын элемент |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. |
| Дүрс | шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэй гэх мэт. |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Усанд шумбах халаалтын элемент |
| Хоолойн урт | 300-7500мм |
| Дүрс | захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Терминалын төрөл | Захиалгат |
| ньХоолойн ус нэвчих халаагчБид зэвэрдэггүй ган 201 болон зэвэрдэггүй ган 304 материалаар хийсэн бөгөөд фланцын хэмжээ нь DN40 болон DN50, хүч чадал болон хоолойн уртыг шаардлагын дагуу өөрчилж болно. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
ньфланцтай дүрэх халаалтын хоолойтөвлөрсөн халаалтын зориулалттай фланц дээр гагнасан олон халаалтын хоолойноос бүрдэнэ. Үүнийг голчлон задгай болон хаалттай уусмалын сав болон эргэлтийн системд халаахад ашигладаг. Энэ нь дараах давуу талуудтай.
1, гадаргуугийн хүч их тул агаарын халаалтын гадаргуугийн ачаалал 2-4 дахин их байна;
2. Хоног хэлбэрийн халаалтын хоолой нь маш нягт, авсаархан бүтэцтэй. Бүхэл хэсэг нь богино, нягт тул сайн тогтвортой бөгөөд суурилуулахад тулгуур шаардлагагүй.
Фланцтай дүрэх халаагчийн хоолой(мөн залгуурт цахилгаан халаагуур гэж нэрлэдэг): Энэ нь U хэлбэрийн хоолой хэлбэрийн цахилгаан халаалтын элементийг ашиглах бөгөөд янз бүрийн халаалтын хэрэгслийн дизайны тодорхойлолтод нийцүүлэн, фланцын бүрхүүл дээр угсарсан цахилгаан тохиргооны шаардлагын дагуу халаах материалд оруулж, халаах элементийг халаах орчинд их хэмжээний дулаан дамжуулалт хийж, шаардлагатай процессын шаардлагыг хангана. Дунд зэргийн температур нь процесст шаардлагатай тогтоосон утгад хүрэхэд хяналтын систем нь температур мэдрэгчийн дохионы дагуу цахилгаан халаагчийн гаралтын чадлыг тохируулж, PID ажиллуулсны дараа халаалтын элементийн эсэргүүцлийн ачааллын температурын хяналтыг хэрэгжүүлнэ. Шаардлагатай шаардлагыг хангахын тулд орчны температурыг жигд болгоно; Халаах элемент хэт өндөр температурт эсвэл шингэний түвшин бага байх үед халаалтын элементийн түгжээний хамгаалалтын төхөөрөмж нь халаалтын элементийг шатаахаас сэргийлж, ашиглалтын хугацааг уртасгахын тулд халаалтын цахилгаан хангамжийг нэн даруй тасалдаг.
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Фланцтай халаалтын хоолойголчлон газрын тос, химийн бодис, хүнс, машин механизм болон бусад салбарт янз бүрийн хадгалах сав, сав, түлшний савны материалыг дулаан тусгаарлах, халаахад ашигладаг. Холболтын горим нь фланц эсвэл урсгалтай нүүрний битүүмжлэл байж болно.
JINGWEI семинар
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















