| Бүтээгдэхүүний нэр | Дөрвөн цөмт силикон бүлүүрт халаагч |
| Материал | силикон резин |
| Туузны өргөн | 14мм, 20мм, 25мм, 30мм гэх мэт. |
| Бүсний урт | захиалгат |
| Хар тугалган утасны материал | силикон резин эсвэл шилэн шилэн |
| Хар тугалган утасны урт | 1000мм (стандарт) |
| Бүс төрөл | Хоёр цөмт эсвэл дөрвөн цөмт |
| Хүчдэл | 110V, 220V, эсвэл өөрчлөн тохируулсан |
| Багц | нэг халаагууртай нэг уут |
| Эд ангиуд | Нэг пүрштэй нэг халаагуур |
| Жингвэй халаагуур нь халаагуурын захиалгаар 20 гаруй жил үйлдвэрлэж ирсэн бөгөөд бидний гол бүтээгдэхүүнүүд нь гэсгээх халаалтын хоолой, зуухны халаалтын хоолой, ус халаагч, хөнгөн цагаан тугалган халаагуур, силикон халаалтын дэвсгэр, бүлүүрт халаагуур, ус зайлуулах шугамын халаагуур, хөнгөн цагаан халаалтын хавтан гэх мэт; 1. Силикон бүлүүрт халаагчийг хэрэглэгчийн шаардлагаар өөрчилж болно, стандарт байхгүй; Туузны уртыг бүлүүрт халаагчийн тойргийн дагуу хийж болно, хар тугалган утасны урт нь 1000 мм, хэн нэгэнд 2000 мм эсвэл 2500 мм хэрэгтэй, энэ нь стандарт биш; 2. Тахир хайрцагны халаагчийн туузны багцыг полиэтилен уутанд савласан бөгөөд бид суурилуулах зориулалттай пүрш, нэг хайрцагт ойролцоогоор 100-200 ширхэг нэмэх болно. | |
Силикон резинэн халаалтын тууз нь ус нэвтэрдэггүй, сайн гүйцэтгэлтэй, нойтон, тэсрэх аюултай хийн талбайн аж үйлдвэрийн тоног төхөөрөмж эсвэл лабораторийн хоолой, сав, савны халаалт, халаалт, дулаалга зэрэгт ашиглаж болно, халаалттай хэсгийн гадаргуу дээр шууд ороож болно, суурилуулалт нь хялбар, аюулгүй, найдвартай. Хүйтэн бүсэд тохиромжтой, хоолой, нарны тусгай силикон резинэн цахилгаан халаалтын туузны гол үүрэг нь халуун усны хоолойн дулаалга, гэсэлт, цас, мөс юм. Энэ нь өндөр температурт тэсвэртэй, өндөр хүйтэнд тэсвэртэй, хөгшрөлтийн эсэргүүцэлтэй.
(1) Шүлтлэг бус шилэн цөмт хүрээ ороомгийн цахилгаан халаалтын утас, гол дулаалга нь силикон резин, сайн дулаан тэсвэртэй, найдвартай дулаалгын гүйцэтгэлтэй.
(2) Маш сайн уян хатан чанартай, халаалтын төхөөрөмж дээр шууд ороож болно, сайн хүрэлцдэг, жигд халаалттай.
(3) Суурилуулах үед цахилгаан бүсний силикон резинэн хавтгай тал нь дунд шугам хоолой болон савны гадаргуутай ойрхон байх ёстой бөгөөд хөнгөн цагаан туузаар бэхлэгдсэн байх ёстой. Дулаан алдагдлыг бууруулахын тулд цахилгаан бүсний гадна талд дулаан тусгаарлагч давхаргыг хэмжих шаардлагатай.
(4) Халаагчийн хэрэгцээнд нийцүүлэн нугалж, ороодог, зай багатай, суурилуулах арга нь энгийн бөгөөд хурдан, халаалтын бие нь силикон тусгаарлагчаар бүрхэгдсэн, цагаан тугалган зэс сүлжих нь механик гэмтлээс урьдчилан сэргийлэх нөлөөтэй.
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














