Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Хөлдөөгчийн өрөөний хаалганы халаалтын кабель |
| Дулаан тусгаарлагч материал | Силикон резин |
| Утасны диаметр | 2.5мм, 3.0мм, 4.0мм гэх мэт. |
| Халаалтын урт | захиалгат |
| Хар тугалган утасны урт | 1000мм, эсвэл захиалгаар |
| Өнгө | цагаан, саарал, улаан, цэнхэр гэх мэт. |
| Захиалга | 100 ширхэг |
| Усан дахь эсэргүүцэлтэй хүчдэл | 2,000V/мин (хэвийн усны температур) |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | гэсгээх халаалтын утас |
| Гэрчилгээ | CE |
| Багц | нэг халаагууртай нэг уут |
| Хөлдөөгчийн өрөөний хаалганы халаагчийн кабелийн урт, хүчдэл болон хүчийг шаардлагатай бол өөрчилж болно. Утасны диаметрийг 2.5мм, 3.0мм, 3.5мм, 4.0мм гэж сонгож болно. Утасны гадаргууг шилэн галд тэсвэртэй, хөнгөн цагаан эсвэл зэвэрдэггүй гангаар сүлжсэн байж болно. ньгэсгээх утас халаагчХар тугалган утсан холбогчтой халаалтын хэсгийг резинэн толгой эсвэл давхар ханатай агших хоолойгоор битүүмжилж болох бөгөөд та өөрийн хэрэглээний хэрэгцээнд нийцүүлэн сонгож болно. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Хөргөгч хөлдөөгчийн өрөөний хаалганы халаагч кабелийн үүрэг нь голчлон хаалгыг халаах, хөргөгчийн хаалганы хүрээ хөлдөхөөс сэргийлж, улмаар хөргөгчийн хаалгыг онгойлгох боломжгүй болгодог. Тиймээс хэрэв эвдэрсэн бол засах эсвэл солих нь хамгийн сайн арга юм. Хөргөгч нь өөрөө хөргөлтийн их бие тул дотоод температур бага, агаарын чийгшил өндөр байгаа тохиолдолд хөргөгчийн хайрцагны эргэн тойрон дахь хэсгүүд конденсацлагддаг. Хаалгыг онгойлгоход халуун, хүйтэн хийн конвекц, хаалганы их биеийн эргэн тойронд конденсац үүсч, нойтон газар, борооны улирлаас зайлсхийх эсвэл удаашруулахын тулд дээрх нөхцөл байдалд өрхийн хөргөгчийг хөргөлтийн циклд шүүдэрний эсрэг төхөөрөмжийг нэмэгдүүлж, хаалганы хоёр талд болон дунд хэсэгт суурилуулж, шүүдэрний эсрэг хоолойн халаалтыг ашиглан хайрцаг болон гадна орчны температурын зөрүүг багасгаж, конденсацийг бууруулж, арилгахад ашигладаг. Тиймээс хөргөгч ажиллаж байх үед хаалганы эргэн тойронд дулаан байдаг. Гэсэн хэдий ч хөлдөөгчийн өрөөний хаалганы халаагч кабель нь жигд эсвэл жигд бус байхаас үл хамааран хөргөгчийн бүрхүүлийн ашиглалтын хугацаанд ямар ч нөлөө үзүүлэхгүй.
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Үйлдвэрийн зураг
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














