Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Хөлдөөгчийн өрөөний хаалганы халаагч |
| Дулаан тусгаарлагч материал | Силикон резин |
| Утасны диаметр | 2.5мм, 3.0мм, 4.0мм гэх мэт. |
| Халаалтын урт | захиалгат |
| Хар тугалган утасны урт | 1000мм, эсвэл захиалгаар |
| Өнгө | цагаан, саарал, улаан, цэнхэр гэх мэт. |
| Захиалга | 100 ширхэг |
| Усан дахь эсэргүүцэлтэй хүчдэл | 2,000V/мин (хэвийн усны температур) |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | хаалганы хүрээ дефорст халаагчийн утас |
| Гэрчилгээ | CE |
| Багц | нэг халаагууртай нэг уут |
| Хөлдөөгчийн өрөөний хаалганы халаагчийн урт, хүчдэл болон чадлыг шаардлагатай бол өөрчилж болно. Утасны диаметрийг 2.5мм, 3.0мм, 3.5мм, 4.0мм гэж сонгож болно. Утасны гадаргууг шилэн галд тэсвэртэй, хөнгөн цагаан эсвэл зэвэрдэггүй гангаар сүлжсэн байж болно. ньгэсгээх утас халаагчХар тугалган утсан холбогчтой халаалтын хэсгийг резинэн толгой эсвэл давхар ханатай агших хоолойгоор битүүмжилж болох бөгөөд та өөрийн хэрэглээний хэрэгцээнд нийцүүлэн сонгож болно. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Хөлдөөгчийн өрөөний хаалганы халаагуураас үүссэн дулаан нь хаалганы хүрээ орчмын агаарыг халааж, температурыг хянах үр нөлөөг бий болгодог. Ерөнхийдөө халаалтын утас нь гүйдлийн тусламжтайгаар тодорхой хэмжээний дулаан үүсгэж, хаалганы хүрээ орчмын температурыг тодорхой температурт хүргэж, температурыг хянах зорилгод хүрдэг. Хүйтэн агуулахын хаалганы хүрээний халаалтын утас нь хүйтэн агуулахын хаалганы хүрээ мөстөлт эсвэл битүүмжлэл болон дулаалгын арга хэмжээ муу байгаагаас үүдэлтэй хурдан хөрөхөөс урьдчилан сэргийлэх зорилготой юм.Хүйтэн агуулахын хаалганы хүрээ хөлдөх, хурдан хөрж, битүүмжлэл муудахаас сэргийлэхийн тулд ихэвчлэн хүйтэн агуулахын хаалганы хүрээний эргэн тойронд халаалтын утас нэмдэг.
Яагаад хөлдөөгчийн өрөөний хаалганы халаагч ашиглах ёстой вэ?
Учир нь хүйтэн агуулахын доторх температур маш бага бөгөөд гаднах хүйтэн агуулах нь ерөнхийдөө өрөөний хэвийн температуртай байдаг. Энэхүү асар их температурын зөрүү нь асуудал үүсгэж болзошгүй. Хүйтэн агуулахын хаалга хаалттай үед температурын зөрүүнээс болж хүйтэн агуулахын хаалганы хүрээний эргэн тойронд конденсаци эсвэл хөлдөлт үүсэхэд хялбар байдаг. Энэхүү хүйтэн конденсаци болон хөлдөлтийг эмчлэхгүй бол асуудал үүсгэж болзошгүй. Нэг талаас, эдгээр нь хүйтэн агуулахын хаалганы битүүмжлэлд нөлөөлж, улмаар хүйтэн агуулахын дулаан тусгаарлах нөлөө эрс буурдаг. Нөгөөтэйгүүр, удаан хугацаагаар хэрэглэх нь хаалганы хүрээ болон хаалганы бүтцийг гэмтээж болзошгүй.
Үйлдвэрийн зураг
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













