| Бүтээгдэхүүний нэр | Хөргөгч Хөргөгч Гэсгээх Халаагч |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5 мм |
| Урт | 350мм, 380мм, 410мм, 450мм гэх мэт. |
| Усан дахь эсэргүүцэлтэй хүчдэл | 2,000V/мин (хэвийн усны температур) |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Гэсгээх халаалтын элемент |
| Хоолойн материал | Зэвэрдэггүй ган 304 |
| Төгсгөл | захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE/CQC |
| Бид хөргөгчинд гэсгээх хоёр төрлийн халаагууртай бөгөөд нэг нь хар тугалган утастай, нөгөө нь байхгүй. Хоолойн урт нь ихэвчлэн 10 инчээс 26 инч (380мм, 410мм, 450мм, 460мм гэх мэт) байдаг. Хар тугалгатай гэсгээх халаагуурын үнэ нь хар тугалгагүйгээс өөр тул лавлагаа авахаасаа өмнө зургийг нь илгээнэ үү. | |
Хөргөгчний гэсгээх халаагуур гэж нэрлэгддэг шинэ загвар нь хөлдөөгч нь хөлдөөгчийг зөв гэсгээж чадахгүй байгаагаас үүдэлтэй хөргөлтийн үр нөлөө хангалтгүй байгаа асуудлыг шийдвэрлэх зорилготой юм. Гэсгээх халаагуур хийхэд зэвэрдэггүй ган хоолой ашигладаг. Хэрэглэгчийн хэрэгцээнд нийцүүлэн ямар ч хэлбэрийг хоёр үзүүрээс нь мушгиж болно. Конденсатор, хөргөлтийн сэнс, ус цуглуулах тавиурын ёроолд байрлах цахилгаанаар хянагддаг гэсгээлт нь бүгд хуудасны дотор тохиромжтой байрладаг. Үүний шинж чанарууд нь хэт ачааллын өндөр багтаамж, бага алдагдал, найдвартай тогтвортой байдал, удаан эдэлгээтэй ашиглалтын хугацаа, зэврэлтэнд тэсвэртэй байдал, гайхалтай дулаалгын гүйцэтгэл, өндөр цахилгаан бат бэх, сайн гэсгээх нөлөө зэрэг орно. Rubber Head компани үндэсний патент авсан. Дээд зэргийн аюулгүй байдал, найдвартай хаалт, чийг нэвтрэхгүй.
Гэсгээх халаалтын элементийн зорилго нь хөлдөөгч болон хөргөгчний төрөл бүрийн төрлөөс мөсийг үр дүнтэй арилгах явдал юм. Зэвэрдэггүй ган нь суурь материал болгон ашиглагддаг. Хэрэглэгчийн хэрэгцээнд тохирсон ямар ч хэлбэр. Бүтээгдэхүүн нь сайн дулаалгын эсэргүүцэлтэй, зэврэлт, элэгдэлд тэсвэртэй, үр дүнтэй гэсгээдэг. Үндэсний патент авсан битүүмжилсэн чийгнээс хамгаалах гүйцэтгэлийг хадгалах нь найдвартай бөгөөд аюулгүй.
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















