Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Халаалтын бүсний бүлүүрт халаагч |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Материал | силикон резин |
| Туузны өргөн | 14мм, 20мм, 25мм гэх мэт. |
| Туузны урт | Захиалгат |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Тахир дутуу халаагчийн бүс |
| Хар тугалган утасны урт | 1000мм, эсвэл захиалгаар |
| Багц | нэг халаагууртай нэг уут |
| Зөвшөөрөл | CE |
| Терминалын төрөл | Захиалгат |
| Халаалтын бүсний бүлүүрт халаагчийн өргөнийг 14мм, 20мм, 25мм, 30мм гэх мэтээр хийж болно.силикон халаалтын бүсагааржуулагчийн компрессор эсвэл хөргөлтийн сэнсний цилиндрийг гэсгэхэд ашиглаж болно.бүлүүрт картер халаагчийн бүсуртыг үйлчлүүлэгчийн шаардлагын дагуу тохируулж болно. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Силикон резинэн халаалтын бүсийг хэрэглээний нөхцөл байдлаас хамааран хоёр төрөлд хуваадаг: дамжуулах хоолойн цахилгаан халаалтын бүс, агааржуулагч компрессорын бүлүүрт халаагч бүс. Халаалтын элемент нь никель хромын хайлшийн эсэргүүцэлтэй утсаар хийгдсэн, хурдан халдаг, жигд температуртай, өндөр ба бага температурт тэсвэртэй, зэврэлтээс хамгаалагдсан, өндөр дулаалгатай, силикон резин болон химийн бус шилэн даавуугаар хийсэн дулаалгын давхарга, импортын хөөс резин болон бусад материалаар хийгдсэн, доторлогоотой, завсрын дулаалгын давхаргатай, гурван давхаргатай гадна хамгаалалтын давхаргатай, сайн дулаан тэсвэртэй, найдвартай дулаалгын гүйцэтгэлтэй, уян хатан, объектыг халааж болно * нягт холбоо барих, өндөр дулааны үр ашигтай, ашиглахад хялбар, халаах хэсгийн гадаргуу дээр шууд ороож болно.
Бүтээгдэхүүний функц
Халаалтын туузны бүлүүрт халаагчийн үүрэг ба үүрэг
1. Агааржуулагч хүйтэн нөхцөлд ажиллаж байх үед хурдны хайрцагны тосны конденсаци нь төхөөрөмжийн хэвийн асаалтад нөлөөлнө. Агааржуулагчийн компрессорын халаалтын бүсний картер халаагч нь тосны дулааны халаалтыг нэмэгдүүлж, төхөөрөмжийн хэвийн асаалтад тусалдаг.
2. Хүйтэн өвлийн улиралд компрессорыг гэмтээхгүйгээр онгойлгохоос хамгаалж, ашиглалтын хугацааг уртасгана. (Хүйтэн өвлийн улиралд тос нь машинд конденсацлагдаж, бөглөрдөг бөгөөд энэ нь хүчтэй үрэлт үүсгэж, компрессорыг онгойлгоход гэмтээдэг).
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














