Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Тээвэрлэгч саванд зориулсан халаалтын элемент 24-00003-00/24-66604-00 |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. |
| Дүрс | шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэй гэх мэт. |
| Усан дахь эсэргүүцэлтэй хүчдэл | 2,000V/мин (хэвийн усны температур) |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Гэсгээх халаалтын элемент |
| Хоолойн урт | 300-7500мм |
| Хар тугалган утасны урт | 700-1000мм (захиалгат) |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Терминалын төрөл | Захиалгат |
| Resistencia 35см Mabe гэсгээх халаалтын хоолойг агаар хөргөгчийг гэсгээх зориулалттай, дүрс хэлбэртэйгэсгээх халаалтын хоолойЭнэ нь АА төрөл (давхар шулуун хоолой), хоолойн урт нь таны агаар хөргөгчийн хэмжээтэй тохирч өөрчлөгддөг бөгөөд манай бүх гэсгээх халаагуурыг шаардлагатай бол өөрчилж болно. Зэвэрдэггүй ганАгаар хөргөгчинд зориулсан гэсгээх халаалтын хоолойХоолойн диаметрийг 6.5 мм эсвэл 8.0 мм болгож болох бөгөөд хар тугалган утастай хэсэгтэй хоолойг резинэн толгойгоор битүүмжилнэ. Мөн хэлбэрийг U болон L хэлбэртэй болгож болно. Гэсгээх халаалтын хоолойн хүчийг метр тутамд 300-400Вт болгоно. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Хөргөгчтэй савны гэсгээх халаагуур 24-66604-00/24-00003-00 нь өндөр чанартай зэвэрдэггүй ган хоолой болон сайжруулсан MgO ашигладаг. Энэ бол манай үйлдвэрийн халуун борлуулалттай бүтээгдэхүүн юм. 24-66604-00 Халаагч Элемент 460V 750W Хэрэв танд энэ зүйлд сонирхолтой зүйл байвал биднээс дээж авахыг хүснэ үү.
Агаар хөргөгч загварт зориулсан гэсгээх халаагуур
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314











