| Бүтээгдэхүүний нэр | Өндөр чанартай силикон шилэн сүлжих гэсгээх халаалтын кабель |
| Утасны диаметр | 2.5мм, 3.0мм, 4.0мм |
| Дулаан тусгаарлагч материал | силикон резин |
| Сүлжих давхаргын материал | шилэн хөвөн |
| Халаалтын утасны урт | захиалгат |
| хар тугалган утасны урт | 1000мм, эсвэл захиалгаар |
| Хүчдэл | 110-230В |
| Хүч чадал | Нэг метр тутамд 5-40Вт |
| Багц | нэг халаагууртай нэг уут |
| Захиалга | 100 ширхэг |
| Гэрчилгээ | CE |
| 1. Силикон гэсгээх утас халаагуурыг хэрэглэгчийн шаардлагаар өөрчилж болно, захиалгат стандарт мэдээлэл байхгүй; 2. Цахилгаан халаалтын утас нь силикон халаалтын утас болон PVC халаалтын утастай бөгөөд силикон халаалтын утасны гадаргуугийн хамгийн их температур нь 250℃, PVC халаалтын утасны гадаргуугийн хамгийн их температур нь 105℃ байна. 2. Гэсгээх халаагчийн хар тугалган утсыг силикон хар тугалган утас, 18/20AWG хар тугалган утас болон шилэн ховилтой толгойн утаснаас сонгож болно. | |
Гэсгээх утсан халаагуур нь бүрэн дулаалга шаарддаг уян хатан халаалтын хэрэглээнд тохиромжтой бөгөөд үүнд бүрэн дүрэгдсэн эсвэл өндөр чийгшилтэй орчинд ашиглах зэрэг орно.
Силикон халаалтын утас нь шилэн эслэг дээр ороосон эсэргүүцлийн утсаар хийгдсэн бөгөөд PVC, силикон, силикон + PVC давхар дулаалга ашигладаг бөгөөд тусгаарлагч давхаргыг хамгаалахын тулд тусгаарлагч давхаргын гадна талд шилэн сүлжих нэмж болно.
Үйлчлүүлэгчийн бодит хэрэглээний орчин болон техникийн шаардлагын дагуу бид бүтээгдэхүүний хэмжээ, холболт болон тохируулгын системийг оновчтой болгох хамгийн мэргэжлийн шийдлүүдийг санал болгодог.
Цахилгаан силикон гэсгээх халаалтын утас нь аж үйлдвэрийн болон ахуйн хөргөгчний тоног төхөөрөмжийг гэсгээх хамгийн түгээмэл шийдэл юм. Үүний зэрэгцээ тэдгээрийг хөргөлтийн үйлдвэрт ус зайлуулах угаалтуур болон гэсгээх усыг хөлдөхөөс хамгаалах халаалт болгон ашигладаг.
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















