| Бүтээгдэхүүний нэр | Өндөр чанартай силикон резинэн гэсгээх хөргөлтийн халаагчийн утас |
| Утасны диаметр | 2.5мм, 3.0мм, 4.0мм, эсвэл өөрчлөн тохируулсан |
| Хүч чадал | 5W/M, 10W/M, 20W/M, 25W/M, эсвэл захиалгаар хийнэ |
| Хүчдэл | 110V-230V |
| Материал | Силикон резин |
| Урт | 0.5м, 1м, 2м, 3м, эсвэл захиалгаар хийх боломжтой |
| Хар тугалган утасны урт | стандарт нь 1000мм, эсвэл захиалгаар хийгдсэн |
| Өнгө | цагаан, улаан, эсвэл захиалгаар хийсэн. (стандарт өнгө нь улаан) |
| Битүүмжлэх арга | резинэн толгой эсвэл агшиж болно |
| Терминалын төрөл | захиалгат |
| Гэрчилгээ | CE |
| Халаалтын утас | Нихром эсвэл CuNi утас |
| Макс гадаргуугийн температур | 200℃ |
| Хамгийн бага гадаргуугийн температур | -30℃ |
| 1. Хөргөлтийн халаагчийн утсан дээр (холбох бүтээгдэхүүн) халаалтын утас болон хар тугалган утсыг холбох хэсэг нь резинэн толгойтой халуун даралтын битүүмжлэлээр битүүмжилсэн бөгөөд энэ нь ус нэвтэрдэггүй сайн нөлөөтэй бөгөөд хэрэв та халаалтын утсыг гэсгээх зорилгоор ашиглах бол энэ нь хамгийн сайн арга юм. Үүнээс гадна бид агших хоолойгоор битүүмжлэх аргыг санал болгож байна, бид холбох хэсэгт давхар ханатай агших хоолой ашиглах болно, дотор хана нь цавуутай бөгөөд ус нэвтэрдэггүй нөлөөтэй. 2. Манай гэсгээх халаагчийн утаснууд стандарт биш, халаалтын утасны урт, хар тугалган утасны урт, хүч болон хүчдэл зэргийг хэрэглэгчийн шаардлагаар өөрчилж болно. 3. Мөн бид хөргөлтийн гэсгээх халаагчийн сүлжих давхаргатай утас, шилэн хөвөн сүлжих халаалтын утас, зэвэрдэггүй ган сүлжих халаагчийн утас, хөнгөн цагаан сүлжих дулаалгатай халаагчийн утастай бөгөөд бүх үзүүлэлтийг өөрчлөх боломжтой. | |
Цахиурын резинэн халаалтын утасны уртыг хэрэглэгчийн хэрэгцээнд тохируулан өөрчилж болно, утасны диаметр нь ерөнхийдөө 2.5мм, 3.0мм, 4.0мм гэх мэт. Хар тугалган утас болон халаалтын утасны холболтын хэсэг нь резинэн толгойтой халуун даралтын битүүмжлэлээр хийгдсэн бөгөөд голчлон хөргөгчийн хаалганы хүрээ эсвэл усны хавтангийн гэсгээлтэд ашиглагддаг бөгөөд ус нэвтэрдэггүй сайн нөлөөтэй. Гэсгээлтийн утас халаагуур нь силикон давхаргын гадаргуу дээр шилэн ширхэгтэй сүлжих, зэвэрдэггүй ган сүлжих, хөнгөн цагаан сүлжих нэмж болно. Энэ нь гэсгээх болон халаах гадаргуугийн бат бөх чанарыг нэмэгдүүлж, хурц объектыг зүсэхээс сэргийлж чадна. Силикон утас халаагуур нь өндөр ба нам температур -30-200 ℃ тэсвэрлэх чадвартай, хөгшрөлтийн эсэргүүцэл, хүчил ба шүлтийн эсэргүүцэл, ус нэвтэрдэггүй гүйцэтгэл болон янз бүрийн цахилгаан шинж чанарыг силикон резинэн кабельд хэрэглэсэн бөгөөд ашиглалтын хугацаа урт байдаг.
Хүйтэн бүсэд голчлон тохиромжтой, нарны силикон резинэн халаалтын туузны гол үүрэг нь халуун усны хоолойн дулаалга, гэсэлт, цас гэх мэт функцууд юм. Силикон резинэн халаагчийн утас нь өндөр температур, хүйтэнд тэсвэртэй, хөгшрөлтийн эсэргүүцэл болон бусад шинж чанартай байдаг.
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.












