Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Гэрийн шар айраг исгэх дулаан дэвсгэр |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Хүч чадал | 25-30Вт |
| Хүчдэл | 110-230В |
| Материал | PVC |
| Дэвсгэрийн диаметр | 30 см |
| Туузны урт | стандарт урт |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | гэрийн шар айраг халаагч |
| Хар тугалган утасны урт | стандарт урт |
| Багц | нэг хайрцагтай нэг халаагуур |
| Зөвшөөрөл | CE |
| Залгуур | АНУ, Евро, Их Британи, Австрали гэх мэт. |
| Гэрийн нөхцөлд халаах дэвсгэрийн диаметр нь 30 см, дэвсгэрийн өнгийг хар, цэнхэр эсвэл бусад өнгөөр хийж болно. Залгуурыг АНУ, Их Британи, Евро, Австрали гэх мэтээс сонгож болно. ньгэрийн шар айраг халаагчБүдэгрүүлэгч эсвэл температурын термостат нэмж болно, ашиглах үед температурын туузыг нэмж болно. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Гэрийн шар айраг исгэх дулаан дэвсгэрийн гол үүрэг нь исгэх үйл явцын жигд явцыг хангахын тулд тогтвортой температурын орчинг бүрдүүлэх явдал юм. Температур нь дарс исгэх гол хүчин зүйл юм. Исгэх эхний шатанд мөөгөнцөр нь үр тарианы хүчилтөрөгчийг аэроб амьсгалахад ашиглаж, их хэмжээний энерги ялгаруулж, дараа нь агааргүй амьсгалж, элсэн чихрийг спирт болгон хувиргаж, энергийн нэг хэсгийг ялгаруулдаг. Бүгдийг спирт болгон хувиргахад Clostridium нь этанол болон бусад спиртүүдтэй хүчиллэг спиртийн эфиржилтийн урвал үүсгэдэг. 1. Тиймээс тогтвортой температурын орчинг хадгалах нь мөөгөнцрийн идэвхжилд чухал үүрэгтэй.
Гэрийн шар айраг исгэх халаагчийн багц
Бүтээгдэхүүний онцлогууд
1.Тогтвортой температурыг хангах:Гэрийн шар айраг исгэх халаагуурын дэвсгэр нь исгэх үйл явцад тогтмол температурын орчинг бүрдүүлж, мөөгөнцрийн бодисын солилцооны үйл ажиллагааг зохих температурт байлгаж, исгэх үр ашиг, бүтээгдэхүүний чанарыг сайжруулж чадна.
2. Мөөгөнцрийн үйл ажиллагааг идэвхжүүлэх:Тохиромжтой температур нь мөөгөнцрийн нөхөн үржихүй, бодисын солилцоонд эерэгээр нөлөөлж, архины үйлдвэрлэлийг хурдасгаж, дарсны гарцыг сайжруулдаг.
.3. Бактерийн халдварыг бууруулах:Тогтвортой температурын орчин нь бактерийн өсөлтийг бууруулж, дарсны цэвэр байдлыг баталгаажуулдаг.
Гэрийн шар айраг халаагч дэвсгэр ашиглах хувилбаруудад дараахь зүйлс орно.
гэрийн шар айраг исгэх:Гэртээ гар хийцийн дарс хийхдээ халаах дэвсгэр ашиглах нь исгэх үйл явцад гадны температурын өөрчлөлт нөлөөлөхгүй бөгөөд амжилтын түвшинг сайжруулна.
.бичил шар айрагны үйлдвэрүүд:Бичил шар айрагны үйлдвэрүүдэд гэрийн шар айраг халаагч дэвсгэрийг исгэгч төхөөрөмжийн температурыг хянах, үйлдвэрлэлийн процессын тогтвортой байдал болон бүтээгдэхүүний чанарыг хангахад ашиглаж болно.
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













