| Бүтээгдэхүүний нэр | Гэрийн шар айраг исгэх силикон исгэгч халаалтын бүс |
| Туузны өргөн | 14мм, 20мм |
| Бүсний урт | 900 мм |
| Цахилгааны утасны урт | 1900 мм |
| Волатж | 110V, 220V, 230V, эсвэл захиалгаар |
| Хүч чадал | 20-25Вт |
| Багц | полиэтилен уут эсвэл хайрцагт савласан |
| Бүдэгрүүлэгч/термостат | нэмж болно |
| Захиалга | 100 ширхэг |
| Залгуур | Их Британи, АНУ, Евро, Австралийн залгуур |
| Гэрчилгээ | CE |
| 1. Исгэгч халаалтын туузыг халуун шахалтын машинаар силикон резинээр хийсэн бөгөөд усны өндөр эсэргүүцэл, өндөр температурт тэсвэртэй, хүйтэнд тэсвэртэй, хөгшрөлтийн эсэргүүцэл болон бусад шинж чанартай. Манай гэрийн шар айраг исгэх халаагуур нь 14мм ба 20мм гэсэн хоёр өргөнтэй; Халаалтын туузны хүч нь ойролцоогоор 20-25Вт бөгөөд хүчдэлийг өөрчлөх боломжтой; 2. Шар айраг исгэх халаагчийн бүсийг бүдэгрүүлэгч эсвэл термостатаар нэмж болно; 3. Силикон шар айраг исгэх халаагчийн багц нь поли уут эсвэл хайрцагтай; Хайрцаг тус бүрээр нь бидэнд хайрцагны загварыг илгээх шаардлагатай бөгөөд MOQ нь 500 ширхэг юм. | |
Дарсны исгэх температур нь ерөнхийдөө 25°C орчим байдаг бөгөөд исгэх хугацааг дарсны төрөл, температураас хамааран тодорхойлох шаардлагатай бөгөөд энэ нь ерөнхийдөө 2-3 хоног байдаг. Дотор орчин нь байгалийн исгэх орчны температурт хүрч чадахгүй үед исгэх исгэх халаагуурыг ашиглан орчны температурыг халааж, исгэх шаардлагыг хангаж болно.
Силикон резинэн халаагуур Энэ нь зөөлөн чанар сайтай, халаах төхөөрөмж дээр шууд ороож болдог, сайн хүрэлцдэг, жигд халаалттай. Суурилуулалтын явцад цахилгаан туузны силикон резинэн хавтгай тал нь дунд хоолой болон савны гадаргуутай ойрхон байх ёстой бөгөөд хөнгөн цагаан туузаар бэхлэгдсэн байх ёстой. Дулааны алдагдлыг бууруулахын тулд цахилгаан туузны гадна талд дулаан тусгаарлагч давхаргыг хэмжих шаардлагатай. Шаардлагын дагуу дур мэдэн нугалж, ороож болно, зайны эзэлхүүн бага, суурилуулалт нь энгийн бөгөөд хурдан бөгөөд механик гэмтлээс урьдчилан сэргийлэх үүрэг гүйцэтгэдэг. Силикон резинэн халаагчийн гол дулаалга нь силикон резин тул халуунд тэсвэртэй, маш сайн дулаалгатай.
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















