| Бүтээгдэхүүний нэр | Халуун борлуулалттай 2M/3M силикон ус зайлуулах хоолойн халаалтын бүс |
| Материал | силикон резин |
| Урт | 1-20 сая |
| Хүчдэл | 110-240В |
| Хүч чадал | 40W/M, 50W/M, эсвэл захиалгаар |
| Хар тугалган утасны урт | 1000мм, эсвэл өөрчлөн тохируулсан |
| Хэмжээ | 5-7 мм |
| Захиалга | 100 ширхэг |
| Өнгө | цагаан эсвэл саарал, эсвэл захиалгаар хийсэн |
| 1. Манай бүх силикон резинэн халаагуур нь CE гэрчилгээтэй; 2. 40W/M ус зайлуулах шугамын халаагч нь бидний стандарт бөгөөд агуулахад нөөц нь байгаа; 3. Манай халаагчийн багц нь нэг ууттай нэг халаагуур юм; 4. Энэ төрлийн халаагуурыг өөрөө зүсэх боломжгүй. | |
Хөргөгч хэсэг хугацаанд ажилласны дараа сэнсний салхины ир хөлдөж, хөлдөлтийн эсрэг шугам гэсгээгдэж, хайлсан усыг хүйтэн агуулахаас ус зайлуулах хоолойгоор гадагшлуулж болно.
Ус зайлуулах хоолойн урд үзүүрийг хүйтэн агуулахад суурилуулсан тул 0°C-аас доош температурын улмаас гэсэлтийн ус ихэвчлэн хөлддөг тул ус зайлуулах хоолойг бөглөрүүлдэг тул гэсэлтийн ус ус зайлуулах хоолойд хөлдөхгүйн тулд халуун утас суурилуулах шаардлагатай. Ус зайлуулах хоолойд халуун утсыг суурилуулж, гэсгээх явцдаа хоолойг халааж, усыг жигд урсгана.
1. ХООЛОЙН ХӨЛДӨЛТӨӨС ХАМГААЛАХ: ус зайлуулах хоолойн халаалтын бүс нь усыг -40℃ хүртэлх орчны температурт хадгалдаг бөгөөд энэ нь 5ммx8мм хэмжээтэй, 1 метр урттай халаалтын кабель юм.
2. УС НЭЭЛТТЭЙ ДУЛААЛГА: Кабелийн хамгийн өндөр халаалтын температур нь 70℃ бөгөөд энэ нь дамжуулах хоолойг гэмтээхгүй; Үүнээс гадна, энэ нь бүрэн ус нэвтэрдэггүй бөгөөд давхар тусгаарлагчтай тул ашиглалтын явцад илүү аюулгүй байх боломжтой.
3. БАТ АТАЛГААТАЙ БА СУУРИЛУУЛАХАД ХЯЛБАР: гэсгээх ус зайлуулах халаагуур нь нэг биетэй цутгамал бөгөөд удаан эдэлгээтэй, ашиглахад хялбар, суурилуулалт болон хэрэглээнд хялбар. Үүнээс гадна, шаардлагатай үед халаалтын температурыг хянахын тулд термостаттай хамт ашиглаж болно.
4. ӨНДӨР ҮР ДҮНТЭЙ БА ХУРДАН: Цахилгаан нь дулааны энерги үүсгэж, шууд дулаан дамжуулалттай, өндөр дулааны үр ашгийг богино хугацаанд халааж үр дүнд хүрэх боломжтой.
5. ХУВАНЦАР БА МЕТАЛЛ ХООЛОЙН ЗОРИУЛСАН: өвлийн хүйтэн саруудад арилжааны болон орон сууцны хуванцар эсвэл металл ус хангамжийн шугам хоолойг хөлдөхөөс хамгаалах усны хоолойн ус зайлуулах шугамын халаагч (үүнд автокемп, ус зайлуулах хоолой, ус зайлуулах хоолой, бохирын шугам, далдуу мод гэх мэт орно)
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.














