Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | IBC хөнгөн цагаан тугалган халаагуурын дэвсгэр |
| Материал | халаалтын утас + хөнгөн цагаан тугалган тууз |
| Хүчдэл | 110-230В |
| Хүч чадал | 800-100Вт |
| Дүрс | Дөрвөлжин ба найман өнцөгт |
| Хар тугалган утасны урт | Захиалгат |
| Терминалын загвар | Захиалгат |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Захиалга | 120 ширхэг |
| Хэрэглээ | Хөнгөн цагаан тугалган халаагуур |
| Багц | Нэг хайрцагт 100 ширхэг |
| IBC хөнгөн цагаан тугалган халаагчийн дэвсгэрийн хэмжээ, хэлбэр, хүч/хүчдэлийг үйлчлүүлэгчийн шаардлагаар өөрчилж болно, бид халаагчийн зургийг дагаж хийж болно, зарим тусгай хэлбэрийг зураг эсвэл дээж авах шаардлагатай. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
IBC хөнгөн цагаан тугалган халаагуурын дэвсгэр нь хөнгөн цагаан тугалган дээр силикон халаалтын утас эсвэл PVC халаалтын утсыг байрлуулснаар суурь материал болгон ашигладаг хөнгөн цагаан тугалган цаасны нэг төрөл юм. Энэ нь өндөр температурт тэсвэртэй, хурдан дулаан дамжуулалттай, хөнгөн жинтэй, зөөлөн, уян хатан гэх мэт шинж чанартай. Хөнгөн цагаан тугалган халаагуурыг халаалт шаардлагатай бүх төрлийн тоног төхөөрөмжид өргөн ашигладаг.
Олон төрлийн хүнсний бүтээгдэхүүн, тос, химийн бодисууд хадгалах эсвэл тээвэрлэх явцад хөрөхдөө өтгөрч эсвэл бүр бүрэн хатуурч, улмаар IBC-ээс гаргахад хэцүү болгодог. Манай нэг удаагийн тугалган халаагуур нь энэ асуудлыг шийдвэрлэх өртөг хэмнэлттэй шийдэл юм.
Бүтээгдэхүүний онцлогууд
1. Доторлогооны ууттай шууд харьцдаг тул өндөр үр ашигтай дулааны эх үүсвэр.
2. Зардал багатай бөгөөд хөдөлмөр болон шаардлагагүй боловсруулалтыг бууруулж чадна.
3. Тусгай халуун өрөө эсвэл усан ванн ашиглах шаардлагагүй болгосноор хөрөнгийн зардлыг бууруулж чадна.
4. Халаагчийн гадаргуу дээр дулааны жигд тархалт.
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
1. Будаа агшаагчийн дулаан тусгаарлагч: хөнгөн цагаан тугалган халаагуурыг будаа агшаагчийн дулаан тусгаарлах функцэд ашигладаг бөгөөд энэ нь хоолны температурыг хадгалж, хоол хүнс хөрөхөөс сэргийлдэг.
2. Шалны халаалт болон цахилгаан халаалттай канг: хөнгөн цагаан тугалган халаагуурын дэвсгэр нь шалны халаалт болон цахилгаан халаалттай кангуудыг дулаан тусгаарлах, халаахад ашигладаг бөгөөд тав тухтай халаалтын үр нөлөөг бий болгодог.
3. Лав машин : Лав машинд хөнгөн цагаан тугалган халаагчийн дэвсгэрийг лав хайлах нөлөөг хангахын тулд жигд дулаан өгөхөд ашигладаг 1.
4. Мөлхөгчийн хайрцаг болон могойн байшин: гэрийн тэжээвэр амьтдын амьдрах тохиромжтой орчныг хангахын тулд мөлхөгчийн хайрцаг болон могойн байшинг дулаалга, халаалтанд ашигладаг.
5. Тараг болон туулайн бөөрний хуурга машин: Тараг болон туулайн бөөрний хуурга машинд хөнгөн цагаан тугалган халаалтын хуудас нь хоолыг бэлэн байлгахын тулд жигд дулааныг өгдөг.
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













