Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Усны саванд зориулсан живүүлэх фланцын халаалтын элемент |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. |
| Дүрс | шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэй гэх мэт. |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Усанд шумбах халаалтын элемент |
| Хоолойн урт | 300-7500мм |
| Дүрс | захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Терминалын төрөл | Захиалгат |
| ньХоолойн ус нэвчих халаагчБидэнд зэвэрдэггүй ган 201 болон зэвэрдэггүй ган 304 материал байгаа бөгөөд усны савны фланцын хэмжээтэй дүрэх халаалтын элемент нь хоёр загвартай бөгөөд нэг нь DN40, нөгөө нь DN50 юм. Хоолойн уртыг 200-600 мм-ийн хооронд хийж болох бөгөөд хүчийг шаардлагын дагуу өөрчилж болно. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
ньусны савны дүрэх халаалтын хоолойсавны биед ус халаах болон дулаалга хийхэд ашигладаг.дүрэх фланцтай ус халаагчгоожихгүй аюулгүй байдал, суурилуулахад хялбар байдал, жижиг хэмжээтэй, өндөр дулааны үр ашиг, хурдан халалт, сайн механик бат бөх чанар, удаан эдэлгээтэй, усны хэмжээ бага үүсэх хурдтай, гадаргуугийн ачааллын бага загвартай зэрэг шинж чанаруудтай. Хэрэв та ашиглах эрчим хүчний талаар эргэлзэж байвал эрчим хүчийг шинжлэх, зохион бүтээхэд туслах, CAD хэмжээний зураг өгөх, ашиглалтын нэрлэсэн хүчдэл болон зөв утсыг чанд мөрдөхөд туслахын тулд бидэнтэй үнэ төлбөргүй холбогдож болно.
Бүтээгдэхүүний төрөл ба суурилуулалт
Төрөл ба суурилуулалтусны савны халаалтын хоолой
1. урсгалтай бэхэлгээ:Шулуун саваа төрөл, U төрөл, тусгай хэлбэр.
Суурилуулалт:самар, шурагны суурь бэхлэгдсэн
2.шураг (зургаан өнцөгт самарны төрөл):дан U, олон U,
Суурилуулалт:эмэгтэй бөгж, суурь нь тогтмол
3.фланц:дан U, олон U, давхар U гэх мэт.
Суурилуулалт:эмэгтэй фланц өгзөг
4. шумбагч:даралтын резинэн толгой, металл ханцуй бүрэн битүүмжлэгдсэн,
Суурилуулалт:шингэн хэрэглээнд шууд дүрнэ.
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Усны савны цахилгаан халаалтын хоолойЭнэ нь ихэвчлэн зочид буудлын дээвэр, орон сууц, үйлдвэр, угаалгын өрөөний усны савны халаалт, химийн уусмалын сав, туслах савны халаалт, ус болон уурын шугам хоолойн халаалт, усан цахилгаан станцын усны эргэлтийн төхөөрөмж, усан сангийн халаалт, дулаан солилцох том сав, гүний ус, нядалгааны эсвэл цэвэрлэх усан сангийн халаалт, жижиг савны эмийн халаалт, туршилтын болон шинжлэх ухааны судалгааны багаж хэрэгслийн халаалт, механик тоног төхөөрөмжийн урьдчилан халаах болон дулаан тусгаарлагч халаалтад ашиглагддаг.
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














