Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Усны саванд зориулсан нэвчих халаалтын элемент |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. |
| Дүрс | шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэй гэх мэт. |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Усанд шумбах халаалтын элемент |
| Хоолойн урт | 300-7500мм |
| Дүрс | захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Терминалын төрөл | Захиалгат |
| ньХоолойн ус нэвчих халаагчБид зэвэрдэггүй ган 201 болон зэвэрдэггүй ган 304 материалаар хийсэн бөгөөд фланцын хэмжээ нь DN40 болон DN50, хүч чадал болон хоолойн уртыг шаардлагын дагуу өөрчилж болно. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Усны савны нэвчих халаалтын элементийг голчлон аргон нуман гагнуураар гагнаж, халаалтын хоолойг фланцтай холбодог. Хоолойн материал нь зэвэрдэггүй ган, зэс гэх мэт, тагны материал нь бакелит, дэлбэрэлтээс хамгаалагдсан металл бүрхүүл бөгөөд гадаргууг нь царцдас үүсэхээс хамгаалсан бүрхүүлээр хийж болно. Фланцын хэлбэр нь дөрвөлжин, дугуй, гурвалжин гэх мэт байж болно.
Фланцтай усны бойлерийн халаагуурын элементийг суурилуулах, хянах, засвар үйлчилгээ хийхэд хялбар. Таны шаардлагад нийцүүлэн өвөрмөц дизайнер. Зэврэлт ихтэй орчинд титан материалаар хийсэн хоолой хэлбэрийн халаалтын элемент нь илүү тохиромжтой. Нэмэлт тефлон ханцуйвчтай. Фланцтай халаагуурын загвар нь бойлерийн уурын халаалтын хэрэглээнд тохиромжтой. Фланц хэлбэрийн буцалгасан халаагуурын элементийг фланцаар холбосон бөгөөд бойлерийн системийн хажуугийн хана эсвэл ёроолд хялбархан суурилуулж болно. Энэхүү холболтын арга нь халаалтын элемент болон бойлерийн системийн хооронд бат бөх холболтыг хангаж, эрчим хүчний алдагдал, гоожихоос сэргийлдэг. Үүний зэрэгцээ фланцтай халаагуурын загвар нь хурдан солих, засварлах боломжийг олгодог бөгөөд ажиллахгүй хугацаа болон засвар үйлчилгээний зардлыг бууруулдаг.
Бүтээгдэхүүний онцлогууд
1. Фланцтай дүрэх халаагуур нь дулаан дамжуулах чадвар сайтай. Фланцтай усны бойлерийн халаагчийн элемент нь өндөр температур, өндөр даралттай уур үүсгэхийн тулд ус эсвэл шингэнийг хурдан бөгөөд жигд халаах шаардлагатай. Энэ нь дулааны энергийг үр ашигтай дамжуулж, халаалтын орчин шаардлагатай температурт хурдан хүрдэг. Халаалтын жигд тархалт нь бойлерийн систем дэх орчны температурын жигд байдлыг хангаж, уурын үйлдвэрлэл болон зуухны ажлын үр ашгийг сайжруулдаг.
2. Усан халаалтын фланцтай халаагуур нь зэврэлтээс хамгаалах давуу талтай бөгөөд зуух эсвэл уурын ажиллагааны явцад зэврэлтээс үүсэх материал гарч ирдэг. Энэ нь ашиглалтын хугацааг уртасгаж, засвар үйлчилгээний давтамжийг бууруулдаг.
Бойлер болон уурын зуухны ажиллагаанд эрчим хүч хэмнэх, үр ашигтай байх нь чухал юм. Энэ нь эрчим хүчний хувиргалтыг төгс хийж, бойлерийн системийг бага зарцуулалттай болгож чадна.
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














