Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Хэт улаан туяаны керамик дэвсгэр халаагч |
| Материал | Керамик |
| Хүчдэл | 12V-480V, өөрчилж болно |
| Ваттын чадал | 125-1500W эсвэл өөрчлөн тохируулсан |
| Дүрс | Хавтгай/Муруй/Чийдвэр |
| Эсэргүүцэлтэй утас элемент | Ni-Cr эсвэл FeCr |
| Ашигтай долгионы хүрээ | 2-оос 10 мкм хүртэл |
| Дундаж ашиглалтын хугацаа | Нөхцөл байдлаас шалтгаалан 20,000 цаг хүртэл ажиллах боломжтой |
| Дотоод термопар | K эсвэл J төрөл |
| Хэрэглээ | Хэт улаан туяаны керамик халаагуур |
| Хүйтэн бүсүүд | Урт болон диаметрээс хамаарна 5-25мм |
| Санал болгож буй цацрагийн зай | 100 мм-ээс 200 мм хүртэл |
| Багц | нэг хайрцагтай нэг халаагуур |
| Өнгө | хар, цагаан, шар |
| Хэт улаан туяаны керамик халаагчийн стандарт хэмжээ 1. 60*60мм2. 120ммx60мм3. 122ммx60мм 4. 120мм*120мм5. 122мм*122мм6. 240мм*60мм 7. 245мм*60мм K эсвэл J төрлийн термопартай | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Хэт улаан туяаны керамик дэвсгэр халаагуурыг керамик шахах хэвний аргаар цутгадаг бөгөөд энэ нь хэт нимгэн халаалтын биетэй гэдгээрээ онцлог юм. Elatein-ийн бусад цуврал хавтан радиаторуудтай харьцуулахад FSF-ийн өндөр нь ойролцоогоор 45% -иар буурсан нь суурилуулах зайг ихээхэн хэмнэж, машины өөрчлөлтөд тохиромжтой.
Хэт улаан туяаны керамик дэвсгэр халаагчийн ажиллах хамгийн их температур нь 720℃, гадаргуугийн дундаж дулааны эрчим хүчний нягтрал нь 64KW/m², сонгох 4 үзүүлэлт, хэмжээ байдаг бөгөөд халаалтын эрчим хүч нь 60W-аас 1000W хүртэл хэлбэлздэг.
Бүтээгдэхүүний онцлогууд
Хэт улаан туяаны керамик халаагуурын хавтанБүтэц: Керамик цахилгаан халаалтын хавтан нь өндөр цацраг туяаны паалантай давхаргаар хийгдсэн бөгөөд матриц болгон сайн дулааны цочролын гүйцэтгэлтэй керамик материалаар хийгдсэн бөгөөд өндөр чанартай цахилгаан халаалтын утсыг нэг дор шатаадаг. Тэдгээрийн найрлага нь дараах байдалтай байна.
1. Матриц: дулааны цохилт сайтай керамик материалаар хийгдсэн;
2. Халаалт: өндөр чанартай никель-хромын хайлш утсаар хийгдсэн;
3. Паалангын давхарга: Энэ нь цацрагийн сайн үзүүлэлттэй металлын исэл түүхий эдээс бүрдэх бөгөөд цацрагийн эрчмийг сайжруулж, паалангын дасан зохицох чадварыг сайжруулахын тулд зохих нэмэлтүүдийг хэрэглэнэ.
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












