| Бүтээгдэхүүний нэр | Гүн шарагч халаалтын элемент хоолой халаагч |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. |
| Дүрс | Захиалгат |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Шарагч халаалтын элемент |
| Хоолойн урт | 300-7500мм |
| Терминал | Захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Терминалын төрөл | Захиалгат |
| JINGWEI халаагуур нь мэргэжлийн гүн шарагч халаалтын хоолой үйлдвэрлэгч бөгөөд бид 25 гаруй жилийн турш захиалгаар хийсэн цахилгаан халаалтын хоолой үйлдвэрлэж ирсэн.Шарагчийн халаалтын элементийн хүчийг мөн шаардлагын дагуу өөрчилж болно. Хоолойн толгойд бид ихэвчлэн фланц, фланцын материалыг ашигладаг бөгөөд бид зэвэрдэггүй ган эсвэл зэс ашигладаг. | |
Гүн шарагч хоолой хэлбэрийн халаалтын элементүүдийг ус, тос, уусгагч болон процессын уусмал, хайлсан материал, агаар, хий зэрэг шингэнд шууд дүрэх зориулалттай үйлчлүүлэгчийн шаардлагад нийцүүлэн янз бүрийн хэлбэрээр захиалгаар хийдэг. Хоолой хэлбэрийн халаагуурыг зэвэрдэггүй ган бүрхүүлтэй материалаар үйлдвэрлэдэг бөгөөд төгсгөлийн загварын маш олон сонголттой байдаг. Магнийн дулаалга нь илүү их дулаан дамжуулалтыг санал болгодог. Хоолой хэлбэрийн халаагуурыг ямар ч хэрэглээнд ашиглаж болно. Шулуун хоолойг дамжуулагч дулаан дамжуулалтын зорилгоор боловсруулсан нүхэнд оруулж болох бөгөөд хэлбэржүүлсэн хоолой хэлбэрийн халаагуур нь ямар ч төрлийн тусгай хэрэглээнд тогтвортой дулааныг өгдөг.
Төрөл бүрийн орчны дизайны стандартын дагуу U хэлбэрийн хоолой хэлбэрийн халаалтын элементийг ашиглан фланцын бүрхүүлд суурилуулах цахилгаан шаардлагын дагуу хийнэ. Цахилгаан элементийг халаах шаардлагатай материалд оруулна, халаалтын элементүүд ажиллах үед асар их дулаан үүсч, дараа нь температурыг нэмэгдүүлэхийн тулд халаасан орчинд шилжүүлж, технологийн шаардлагыг хангана.
1. Бид стандарт болон захиалгат загваруудыг санал болгодог
2. Бид 6.5 мм, 8.0 мм, 10.7 мм гэх мэт өөр өөр диаметртэй хоолойнуудыг санал болгодог.
3. Бид янз бүрийн бүрээсний материалыг санал болгодог. Үүнийг Incoloy 800, SS 304, SS 321, SS 316, зэс ба титан гэх мэт өөр өөр материалаар авах боломжтой.
4. Бид үйлчлүүлэгчийн шаардлагын дагуу янз бүрийн хэлбэрийг санал болгодог: фланц эсвэл шурагтай дүрэх халаагуур, дэлбэрэлтэд тэсвэртэй халаагуур
5. Төрөл бүрийн терминалын сонголтууд байдаг
6. Төрөл бүрийн хэлбэр, хэмжээтэй байдаг
7. Бат бөх, удаан эдэлгээтэй
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














