Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Тараг чанагчинд зориулсан OEM хөнгөн цагаан тугалган халаагуур |
| Материал | халаалтын утас + хөнгөн цагаан тугалган тууз |
| Хүчдэл | 220В |
| Хүч чадал | 10-15Вт |
| Дүрс | 250*122мм |
| Хар тугалган утасны урт | 110 мм |
| Терминалын загвар | Захиалгат |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Захиалга | 500 ширхэг |
| Хэрэглээ | Хөнгөн цагаан тугалган халаагуур |
| Багц | Нэг хайрцагт 100 ширхэг |
| ньOEM хөнгөн цагаан тугалган халаагуурТараг чанагчинд ашигладаг, хэмжээ нь 250*122мм (220V, 10W), хар тугалган утасны урт нь 110мм. Бусад хэлбэр, хэмжээтэй хөнгөн цагаан тугалган халаагуурыг шаардлагатай бол өөрчилж болно. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
ньOEM хөнгөн цагаан тугалган халаагуурголчлон дулаан дамжуулах, хувиргах, цахилгаан энергийг дулааны энерги болгон хувиргах замаар халаалтыг бий болгохыг хамардаг.цахилгаан хөнгөн цагаан тугалган халаагуур, цахилгаан энергийг эсэргүүцлийн утас эсвэл халаалтын элементүүдээр дамжуулан дулааны энерги болгон хувиргадаг бөгөөд эдгээрийг ихэвчлэн хөнгөн цагаан тугалган цаасаар ороож дулааныг илүү үр дүнтэй дамжуулдаг. Халаалтын процессын үед хөнгөн цагаан тугалган цаас нь зөвхөн дулаан дамжуулах орчин болж үйлчилээд зогсохгүй халаалтын жигд байдал, үр ашгийг хадгалахад тусалдаг. Цаашилбал, хөнгөн цагаан тугалган цаасны маш сайн дулаан дамжуулалт нь дулааныг халаах бодист хурдан бөгөөд жигд хуваарилах боломжийг олгодог бөгөөд ингэснээр халаалтын үр ашиг, эрчим хүчний хэмнэлтийг сайжруулдаг. Энэхүү халаалтын аргыг хүнсний үйлдвэрлэл, эмнэлгийн тоног төхөөрөмж зэрэг олон салбарт ашигладаг.уян хатан хөнгөн цагаан тугалган халаагууртусгай бүтцийн дизайнаар дамжуулан дулаан дамжуулах үр ашгийг сайжруулаад зогсохгүй эрчим хүчний хэрэглээг бууруулж, эрчим хүч хэмнэх давуу талтай.
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
1. хөнгөн цагаан тугалган халаагуурбудаа агшаагчийн дээд таг болон хажуу талыг халаахад ашигладаг.
2. хөнгөн цагаан тугалган халаагчийн дэвсгэрцахилгаан уурын зуух болон цахилгаан халаалтын ширээг халаах, дулаалахад ашигладаг
3. хөнгөн цагаан тугалган халаагуурын хавтанхөргөгч болон хөлдөөгчийн нэмэлт халаалт, гэсгээх болон гэсгээх зориулалттай.
3.хөнгөн цагаан тугалган халаагуурбага болон дунд температурт гадаргуугийн халаалт болон дулаан тусгаарлах хэрэглээг зохион бүтээхэд тохиромжтой халаалтын элемент юм. Хатаагч, инкубатор, дижитал бэхэн хэвлэгч, дулаан тусгаарлах өрөө, гоо сайхны хэрэгсэл, эмнэлгийн хэрэгсэл, зар сурталчилгааны манан арилгах гэх мэт хөдөө аж ахуй, үйлдвэр, худалдааны машин механизм, тоног төхөөрөмжид өргөн хэрэглэгддэг.
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














