| Бүтээгдэхүүний нэр | Газрын тосны гүн шарагч халаалтын элемент |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. |
| Дүрс | Захиалгат |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Шарагч халаалтын элемент |
| Хоолойн урт | 300-7500мм |
| Терминал | Захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Терминалын төрөл | Захиалгат |
| JINGWEI халаагуур нь мэргэжлийнгүн шарагч халаалтын элементҮйлдвэрлэгч, бид цахилгаан халаалтын хоолойг захиалгаар хийлгэхэд 25 гаруй жил ажилласан.Шарагчийн халаалтын элементийн хүчийг мөн шаардлагын дагуу өөрчилж болно. Хоолойн толгойд бид ихэвчлэн фланц, фланцын материалыг ашигладаг бөгөөд бид зэвэрдэггүй ган эсвэл зэс ашигладаг. ньтос шарагч халаалтын элементголчлон гүн шарагчинд ашигладаг бөгөөд хоолойн диаметрийг 6.5 мм эсвэл 8.0 мм болгож болох бөгөөд шарагч хоолойн халаагчийн хэмжээ, хэлбэрийг үйлчлүүлэгчийн шаардлагад нийцүүлэн өөрчилж болно. | |
Гүн шарагчны халаалтын элементнь гүн өөхтэй шарагчийг халаахад ашигладаг цахилгаан халаалтын элемент бөгөөд ихэвчлэн зэвэрдэггүй ган болон өндөр температурт исэлдүүлэгч материалаар хийгдсэн бөгөөд өндөр чанартай, удаан эдэлгээтэй байдаг. Эдгээр халаалтын элементүүд нь гүн шарсан хүнсний үйлдвэрлэлийн хэрэгцээг хангахын тулд тогтвортой, үр ашигтай халаалтын үр нөлөөг хангах зорилготой юм.
1. Материал:Нийтлэг материалуудад 304 зэвэрдэггүй ган болон 316L зэвэрдэггүй ган багтдаг бөгөөд эдгээр нь зэврэлтэнд сайн тэсвэртэй, өндөр температурт тэсвэртэй бөгөөд хүнсний боловсруулах орчинд ашиглахад тохиромжтой.
2. Хүчдэл ба чадал:Хүчдэл нь ихэвчлэн 220В, чадлын хүрээ нь 2.0-3.5КВт бөгөөд үүнийг тодорхой хэрэгцээнд нийцүүлэн тохируулж болно.
3. Хоолойн диаметр:Хоолойн диаметр нь φ8 ба φ6.5 гэх мэт бөгөөд энэ нь ширээний тавцан болон шалан дээр байрлуулдаг гүн тостой шарагчны хэрэгцээг хангах зорилготой юм.
4. Хэрэглээ:Голчлон гүн өөхтэй шарагчийг халаах, хоол хүнс шарах температурын шаардлагыг хангахын тулд халаагч элементийн үүсгэсэн дулаанаар тосыг халаахад ашигладаг.
5. Захиалгат үйлчилгээ: Тос шарагч халаалтын хоолойТехникийн үзүүлэлт болон хэмжээг янз бүрийн гүн өөхтэй шарагчны загвар, үйлдвэрлэлийн хэрэгцээнд нийцүүлэн өөрчилж болно.
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














