| Бүтээгдэхүүний нэр | Газрын тосны гүн шарагч халаалтын хоолой |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. |
| Дүрс | Захиалгат |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Шарагч халаалтын элемент |
| Хоолойн урт | 300-7500мм |
| Терминал | Захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Терминалын төрөл | Захиалгат |
| JINGWEI халаагуур нь мэргэжлийн тосны гүн шарагч халаалтын хоолой үйлдвэрлэгч бөгөөд бид 25 гаруй жилийн турш захиалгаар хийсэн цахилгаан халаалтын хоолой үйлдвэрлэж ирсэн.Шарагчийн халаалтын элементийн хүчийг мөн шаардлагын дагуу өөрчилж болно. Хоолойн толгойд бид ихэвчлэн фланц, фланцын материалыг ашигладаг бөгөөд бид зэвэрдэггүй ган эсвэл зэс ашигладаг. | |
Гүн тос шарагчийн халаалтын хоолой нь бойлер эсвэл зуухны тоног төхөөрөмжийн чухал бүрэлдэхүүн хэсэг бөгөөд цахилгаан энергийг дулааны энерги болгон хувиргах чухал хэсэг юм. Энэ нь голчлон тосны савыг халаах үүрэг гүйцэтгэдэг бөгөөд ингэснээр тосны температур шаардлагатай температурт хүрдэг. Ихэвчлэн металл материалаар хийгдсэн цахилгаан хоолойг цахилгаан гүйдэлээр халааж, хайруулын тавган дахь тосны температурыг хоол шарахад шаардлагатай температурт хүргэдэг.
1. Зэвэрдэггүй ган шарагч халаалтын хоолой
Зэвэрдэггүй ган тос шарагч халаалтын хоолой нь зэврэлтэнд сайн тэсвэртэй, өндөр температурт тэсвэртэй тул удаан эдэлгээтэй бөгөөд тусгай ажлын орчинд тохиромжтой.
2. Вольфрам шарагчийн халаалтын хоолой
Вольфрам шарагч халаалтын хоолой нь цахилгаан дамжуулах чадвар сайтай тул өндөр халаалтын хурд, температурын тогтвортой байдалтай тул тосны савыг хурдан халааж, тосны температурын тогтвортой байдлыг хадгалж, өндөр температурт халаах ажлын орчинд тохиромжтой.
3. Никель-хромын шарагч халаалтын хоолой
Никель-хромын хайлшаар шарсан зуухны халаалтын хоолой нь хүчтэй исэлдэлт ба зэврэлтэнд тэсвэртэй, өндөр температурын бат бэх, цахилгаан дамжуулах чадвартай бөгөөд янз бүрийн халаалтын орчинд хэрэглэж болно.
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














